Poduszka do medytacji Meinl

Dodano: 15.04.2020

Na trudne i stresujące czasy - poduszka do medytacji firmy Meinl.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Poduszka do medytacji Meinl ma unikalny design, który zapewnia mocną i komfortową pozycję kręgosłupa. Jest wypełniona łuską gryki, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do każdej pozycji siedzącej i wspiera stabilną pozycję ciała podczas jogi lub medytacji. Poduszka jest wykonana z wytrzymałej bawełny i ma prosty haftowany wzór.

Zdejmowany pokrowiec poduszki Meinl posiada sznurowany otwór, dzięki czemu jej czyszczenie jest niezwykle proste. W poduszkę wszyty jest zamek błyskawiczny, który umożliwia dopasowanie ilości gryki do własnych potrzeb. Można ją ponownie napełnić, a zatem będzie nadawać się do użytku przez długi czas. Poduszka do medytacji Meinl jest idealna do stosowania podczas zajęć jogi, w centrach terapeutycznych, do medytacji w domu lub po prostu jako wygodne siedzisko.

Cechy charakterystyczne:

• Idealna do stosowania podczas zajęć jogi, w centrach terapeutycznych, do medytacji w domu lub jako wygodne siedzisko
• Wypełniona łuską gryki
• Pokrowiec wykonany z bawełny, można prać w 30 stopniach
• Wyprodukowana w Indiach
• Haftowane logo Meinl Sonic Energy Collection

Więcej informacji: https://meinlsonicenergy.com/

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.