LP Tommy Lee Rockstar Ridge Rider Cowbell

Dodano: 03.12.2020
Autor: Szymon Kubicki

Latin Percussion (LP) przedstawia sygnowany przez Tommy'ego Lee model Rockstar Ridge Rider Graphic Collect-A-Bell, który zostanie użyty podczas długo oczekiwanej trasy koncertowej Mötley Crüe w 2021 roku.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Tommy Lee w tym roku dołączył do grona artystów marki DW Drums, nic wiec dziwnego, że w jego perkusyjnym ekwipunku pojawią się również instrumenty z logo należącej do DW marki Latin Percussion.

Nowy Tommy Lee Rockstar Ridge Rider Graphic Collect-A-Bell jest oparty na klasycznym projekcie LP Ridge Rider, jednym z najpopularniejszych krowich dzwonków w historii i cenionym za wyjątkowy dźwięk i wydajność sprawdzoną w różnych sytuacjach. Wykonany w USA z wysokogatunkowej stali, długi, ośmiocalowy dzwonek posiada opatentowaną przez LP, odporną na uderzenia powierzchnię do gry Ridge Rider, która pomaga tłumić alikwoty i wzmacnia dolną część cowbella. Dzięki temu instrument sprawdza się nawet przy najmocniejszych uderzeniach, zapewniając maksymalną głośność, atak i projekcję.

"Jest cholernie GŁOŚNY! To najwspanialszy dzwonek wszech czasów, nie mogę się doczekać, aby narobić z nim hałasu!" - komentuje Lee, który znajduje dla niego również inne, niestandardowe zastosowanie...

 

Cowbell został wykończony trwałą, białą powłoką z ekskluzywną grafiką Tommy'ego Lee 'Rock Star Tattoo'. Przyciągające wzrok wykończenie nakładane jest w toku specjalnego procesu, który pozwala na umieszczenie grafiki bezpośrednio na metalowej powierzchni, dzięki czemu instrument będzie przez lata świetnie wyglądać i brzmieć. Opatentowany, ręcznie spawany uchwyt zaciskowy Vise-Clamp Mount pasuje do statywów o średnicy od 3/8 ”do 1/2” i zawiera wytrzymałego memory locka, który bezpiecznie utrzymuje bella na właściwym miejscu.

16 października ukazał się solowy album Tommy'ego Lee "Andro", a na przyszły rok zapowiadana jest przesunięta z powodu epidemii koronawirusa trasa Mötley Crüe. Podczas niej będzie można z pewnością zobaczyć i usłyszeć nie tylko Rockstar Ridge Rider Cowbell, ale także nowy zestaw perkusyjny Lee z logo DW.

https://www.lpmusic.com/

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.