Gretsch Limited Edition Classic Renown 57

Dodano: 08.12.2020
Autor: Szymon Kubicki

Gretsch Drums wprowadza do swojej oferty limitowany model Classic Renown 57 w wykończeniu Silver Oyster Pearl.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

W styczniu 2011 roku Gretsch Drums poszedł pod prąd i poza konwencjonalny projekt zestawu perkusyjnego, wprowadzając specjalną edycję modelu Renown 57. Niepowtarzalny wygląd, klasyczne kolory nawiązujące do samochodów oraz szewronowe logo, przyczyniły się do tego, że zestaw ten stał się hitem na całym świecie. Pomimo tego, że nie był produkowany przez kilka lat, Gretsch nadal otrzymuje regularne zamówienia na te limitowane zestawy.

Nowy, wszechstronny Classic Renown 57 będzie dostępny tylko w 2021 roku i będzie zawierał 7-warstwowe klonowe korpusy, krawędzie korpusów ścięte pod kątem 30 stopni, podwójnie gięte obręcze 302, korpusy pokryte od wewnątrz srebrną farbą (Silver Sealer) oraz system mocowania tomów Low Profile GTS. 14” bęben basowy nowego modelu Renown 57 ma drewniane obręcze w wersji Silver Oyster oraz pełny korpus, bez mocowania tomów, co jest najczęstszą prośbą entuzjastów Gretscha.

Gretsch Limited Edition Classic Renown 57 w wykończeniu Silver Oyster Pearl Nitron jest dostępny w dwóch konfiguracjach:

RN2-J483V-SOP: Bęben basowy 14x18", Tom 8x12", Floor tom 14x14"
RN2-E425V-SOP: Bęben basowy 14x22", Tomy 8x10" i 8x12", Floor tom 16x16", werbel 6,5x14"

https://www.gretschdrums.com/

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"