Wojtek Deręgowski oficjalnym artystą DW Drums!

Dodano: 09.06.2021

Jeden z najbardziej aktywnych, ale przede wszystkim, cenionych polskich perkusistów w mediach społecznościowych nawiązał współpracę z gigantem produkcji bębnów.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Wojtek doskonale odnajduje się w wielu stylistykach, dzięki czemu z jego usług korzysta coraz więcej artystów i zespołów, nie tylko z Polski (m.in. Monika Lewczuk, Sorry Boys, czy też ukraińska aktorka i piosenkarka Tina Karol).

Muzyk może poszczycić się wręcz kolosalnym Instagramem, gdzie regularnie prezentuje swój talent na bazie niezwykle pomysłowych rytmów i innych zagrywek.

O dołączeniu do artystów firmy mówi: „DW to dla mnie oczywisty wybór. Te bębny mają wiele do odkrycia; są inspirujące, a ich brzmienie jest nie z tego świata. Do tego super solidna konstrukcja i wyjątkowy design. Mają w sobie wszystko, są kompletne. Jestem dumny, że zostałem członkiem rodziny DW.”

Wojtek ma za sobą epizod edukacyjny w słynnej Berklee College of Music w Bostonie, z czego zdawał relację na łamach Perkusisty. Zagrał na pierwszej edycji, pamiętnego, Śląskiego Festiwalu Perkusyjnego w Chorzowie, w 2018.

Także na naszym kanale YouTube można zapoznać się z kilkoma ciekawymi lekcjami i zagadnieniami, np. poniższe groove’iące przejścia.


Umiejętności stabilnej gry przedstawiał także na rytmach mistrza groove’u Jeffa Porcaro.


Wojtek na co dzień korzysta również z talerzy firmy Meinl.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.