„Szopa” ma czym prać

Dodano: 15.09.2021
Autor: Magazyn Perkusista

Perkusista Agnieszki Chylińskiej, Bartek „Szopix” Czerniachowski nawiązał oficjalną współpracę z firmą Meinl Stick & Brush.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Perkusista znany z mocnego i stanowczego ciosu będzie mógł z większą swobodą sprostać oczekiwaniom wokalistki, która uwielbia silnie bijące bębny. Szopix dostał ofertę od niemieckiego producenta pałek Meinl Stick & Brush i został nowym artystą korzystającym z produktów firmy. 

Zanim perkusista został oficjalnie zaproszony do współpracy, przez kilka tygodni sprawdzał na własną rękę kolejne egzemplarze Meinl Sticks. Co bardziej spostrzegawczy mogli to zauważyć w treści postów na profilu Instagram Bartka. Ostatecznie wszystko się świetnie złożyło. Szopix niemalże „wygrał” sobie zainteresowanie firmy, której spodobała się duża aktywność i przede wszystkim jakość prezentowanych treści. Z drugiej strony Bartkowi przypasował sprzęt i szybko znalazł wspólny język z przedstawicielami Meinl Stick & Brush.

Szopix skomentował: „Przy takiej intensywności gry, potrzebuję sprzętu, na którym mogę polegać, a mówimy tu o pałkach, czyli bezpośrednim przekazicielu energii na instrument. Do tego dochodzi bardzo odpowiedzialna firma, która traktuje muzyka po partnersku, dlatego z wielką chęcią odwdzięczę się swoją pracą za zaufanie jakim mnie obdarzono." 

Możemy z pełną odpowiedzialnością użyć popularnego zwrotu o dołączeniu do "rodziny" Meinl Stick & Brush, ponieważ współpraca ma charakter bezpośredniej relacji na linii producent - artysta, czego potwierdzeniem jest chociażby oficjalny profil perkusisty na stronie Meinl Stick & Brush - Bartek "Szopix" Czerniachowski

Meinl Stick & Brush to młoda marka pałek perkusyjnych na rynku. Stopniowo zdobywa uznanie u kolejnych muzyków, a produkty firmy stoją na bardzo wysokim poziomie. Na temat tego producenta pisaliśmy już kilkukrotnie na naszych łamach.  

Przypomnijmy, że pierwszym polskim perkusistą Meinl Stick & Brush został Maciek „Ślimak” Starosta. Ślimak zapisał się też w historii firmy, jako pierwszy perkusista, który doczekał się modelu z własną sygnaturą.

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"