Nowy Polski Artysta Meinl

Dodano: 11.05.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Firma Meinl stopniowo poszerza grono swoich użytkowników. Uwzględnia różne miejsca prezentacji muzyki, nie tylko działania studyjne i sceniczne.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Takim przykładem jest najnowszy artysta, który został przyjęty w poczet polskich artystów niemieckiej marki. Meinl informuje:Meinl Cymbals z przyjemnością wita Karola Tomaszewskiego w naszej rodzinie artystów. Karol związany był z muzyką metalową, ale obecnie jest bardzo wszechstronnym perkusistą sesyjnym i pedagogiem. Dzięki swoim "Grooves And Licks Of The Week" udało mu się osiągnąć na swoim Instagramie liczbę 15.000 obserwujących.”

Na tę chwilę ulubiony zestaw talerzy Meinl Cymbals wygląda u Karola następująco:

Jak widać jest to mieszanka tradycyjnych ciepłych brzmień kutych w Turcji z przejrzystym, powtarzalnym „punktem” z Niemiec. Perkusista korzysta też w swoich prezentacjach z szeregu brzmień Meinl Percussion.

Odwiedź profil artysty:
https://www.instagram.com/krltomaszewski/

Eksploruj świat talerzy Meinl:
www.meinlcymbals.com

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"