Produkty Miesiąca w Kwietniu

Dodano: 20.04.2023
Autor: Artur Baran

Tym razem troszkę na grubszą kieszeń. Zestaw ekskluzywnego sprzętu, który ma swoją cenę, czy zasłużenie?

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Powyższe pytanie jest pytaniem retorycznym, ponieważ w innym przypadku sprzęt nie znalazł by się w naszym zestawieniu. Z połączenia tych trzech produktów powstaje niesamowicie szykowny, chociaż piekielnie drogi zestaw.

Amerykański werbel i niemieckie blachy zabrzmią świetnie pod duńskimi mikrofonami - tak wyglądają faktycznie miejsca produkcji prezentowanego sprzętu.

Więcej informacji - także o cenach – znajduje się co miesiąc w zakładce PRODUKT MIESIĄCA na naszej stronie.

DPA Microphones DDK4000Siedmio-elementowy zestaw mikrofonów od jednego z najbardziej uznanych producentów. Sprzęt testował dla nas sam Dariusz Daray Brzozowski w studio Heinrich House.


 

GRETSCH Keith Carlock Signature – Bestseller wśród sygnowanych werbli. Mimo wysokiej ceny cieszy się wielką popularnością z racji świetnej konfiguracji parametrów, ale też i eleganckiego wyglądu.

MEINL Pure Alloy Custom Extra Thin Hammered crashes 18" i 20" – Uzupełnienie katalogu Pure Alloy Custom, bardzo trafne pod kątem brzmieniowym. Nieco więcej subtelności przy zachowaniu charakteru.

Polecamy odwiedzać polskie sklepy!

Przygotował: Artur Baran

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.