Nie masz szkoły muzycznej? Ten konkurs jest dla Ciebie!

Dodano: 05.09.2023
Autor: Magazyn Perkusista

Ogólnopolski konkurs perkusyjny "Drum Master Challenge 2023”, w którym mogą wziąć udział perkusiści NIEBĘDĄCY uczniami oraz absolwentami publicznych i niepublicznych szkół i uczelni muzycznych.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Jest to druga edycja wydarzenia. Konkurs jest w formie dwuetapowej. Pierwszy etap, prowadzony w formule online, polega na przesłaniu w terminie do 6 października br., swojej prezentacji wideo.

Drugim etapem jest finał, z udziałem wąskiego grona osób wyłonionych przez trzyosobową komisję konkursową. 29 października, prócz zmagań finałowych, jego uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach prowadzonych przez członków jury. Całość wydarzenia zakończy bezpłatny i ogólnodostępny koncert zespołu muzycznego.

Członkami komisji konkursowej będą:

 

Tomasz Torres

Barłomiej "Szopix" Czerniachowski

Gniewomir Tomczyk

Szczegółowe zasady udziału w konkursie perkusyjnym "Drum Master Challenge 2023”, znajduje się w regulaminie, dostępnym na stronie internetowej Organizatora TUTAJ

Konkurs perkusyjny organizowany jest w ramach dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, wydarzenia pn. "Festiwal Łomiankowski Groove 2023", który odbędzie się w Centrum Kultury w Łomiankach w dn. 28-29 października br.

Partnerami wydarzenia są:

  • Gmina Łomianki
  • Powiat Warszawski Zachodni
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lesznie

Magazyn Perkusista objął oficjalnie patronat nad wydarzeniem.

Na zgłoszenia czekamy do 6 października 2023!

 

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.