Glen Sobel w gronie artystów Vater

Dodano: 29.08.2019

Świetnie znany czytelnikom Perkusisty Glen Sobel dołaczył do grona oficjalnych artystów marki Vater.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Glen Sobel obecnie zajęty jest koncertowaniem u boku Alice Coopera oraz z zespołem The Hollywood Vampires, ale to perkusista słynący ze swojej wszechstronności, który dobrze odnajduje się nie tylko w rocku, ale również w hip-hopie, popie, fusion czy metalu. Ma na koncie współpracę z takimi artystami jak m.in. Elliott Yamin (finalista programu American Idol), Paul Gilbert, Mötley Crüe, Beautiful Creatures, Jennifer Batten, Tony Macalpine, Rob Halford, Richie Sambora, Nuno Bettencourt, Ke$Ha czy Orianthi.

Glen wybrał model Vater Xtreme Design 5A z z czerwoną taśmą uchwytu (Grip Tape), a także uchwyt na wodę oraz pojemnik i torbę na pałki.

Wcześniej Sobel związany był z marką Regal Tip, która wypuściła sygnowany przez niego model 'Sobelizer'.

 

 

https://www.vater.com

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.