Drum Day LA - prezentacja nowości DW na YouTube

Dodano: 27.01.2021
Autor: Szymon Kubicki

Drum Workshop zaprasza na Drum Day LA - livestream na YouTube, podczas którego zostaną zaprezentowane nowości marek należących do firmy.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Podczas Drum Day LA zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe marek DW, PDP, Gretsch i Latin Percussion. Prezentacja w formule darmowego streamingu na żywo odbędzie się wyłącznie na kanale YouTube DW w piątek 5 lutego o godzinie 21 naszego czasu. Po tym wydarzeniu poszczególne segmenty będą dostępne także na kanałach social mediów wymienionych marek.

W ramach Drum Day LA nowe produkty zostaną zaprezentowane na standzie przypominającym stoisko targowe, a John Good w towarzystwie Russa Kunkela zabiorą nas na wycieczkę po fabryce DW Custom Shop, pokazując najnowsze i najnowocześniejsze osiągnięcia w technice produkcji bębnów. Nie zabraknie także występów perkusyjnych gwiazd w rolach gospodarzy i wykonawców. Zobaczymy m.in. Keitha Carlocka, Gergo Borlai, Stantona Moore'a, Thomasa Langa, Tony'ego Roystera Jr. i innych. Ponadto widzowie będą mogli rozmawiać z ekspertami ds. produktów w czasie rzeczywistym za pośrednictwem czatu YouTube.

John Good: "To był bardzo trudny czas dla całego świata. Każdego roku z radością spotykamy się z naszymi przyjaciółmi z bliska i daleka - a ponieważ tym razem nie mogliśmy tego zrobić osobiście, uznaliśmy, że posłużymy się technologią".

 

http://www.dwdrums.com/

Quiz – Co wiesz o Sabian?
1 / 16
Na rozgrzewkę - Sabian jest firmą…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"