Kolorowe stopki DW MFG ColorBoards

Dodano: 02.12.2020
Autor: Szymon Kubicki

Flagowa linia stopek perkusyjnych MFG do bębnów basowych oraz hi-hatów firmy DW powiekszyła się o najnowsze modele MFG ColorBoards z kolorowymi platformami.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Przypomnijmy, że dostępne już w ofercie firmy DW pojedyncze i podwójne stopy do bębna basowego MFG dostępne są w wersji z łańcuchem - Machined Chain Drive (MCD) oraz z mechanizmem przełożenia bezpośredniego - Machined Direct Drive (MDD). Serię uzupełnia pedał hi-hatu MDD. Teraz urządzenia te dostępne są także w nowej odsłonie ColorBoards, obejmującej trzy wersje kolorystyczne.

Nowe stopy DW MFG ColorBoards posiadają perforowane platformy i oparcie pięty (Contour Heel Plate), wykonane z anodyzowanego aluminium klasy lotniczej, w jednym z trzech, zainspirowanych wyścigami samochodowymi kolorów: Cobalt, Graphite i Gun Metal.

DW MFG ColorBoards MCD - do lewej kolory Cobalt, Graphite i Gun Metal

Mówi endorser DW, Thomas Lang, który miał już również okazję przetestować nowe wersje stopek MFG: „Kiedy po raz pierwszy postawiłem stopy na parze pedałów MCD, poczułem się jakbym założył idealnie dopasowaną parę butów. A teraz mam do dyspozycji nawet paletę kolorów, aby jeszcze lepiej dopasować je do ​​stylu mojego zestawu. Żadna inna stopka nie jest w stanie nawet się zbliżyć do tego poziomu".

 

Butikowe, precyzyjnie zbudowane pedały DW MFG wykorzystują najnowszą technologię i najwyższej jakości materiały oraz spełniają najostrzejsze standardy firmy w kwestii ich projektowania i wykonania. Stopy zapewniają cichą i płynną akcję oraz bezwysiłkową, solidną obsługę, a ich użytkownicy mają możliwość dokonanie wszelkich niezbędnych regulacji, aby dostosować wrażenia i komfort gry do swoich preferencji.

Od lewej DW MFG ColorBoards MDD, podwójny pedał MCD oraz Hi-Hat MDD - wszystkie w wersji Cobalt

Stopy DW MFG są wyposażone w wiele przełomowych, opatentowanych funkcji, w tym pionowy system regulacji sprężyny (VERT - Vertical Sliding Tension Adjustment), technologię gwintowanych łożysk (TBT - Threaded Bearing Technology), system uchwytu obręczy o zmiennej geometrii (Tri-Pivot Toe Clamp), bijak 110 Control z odważnikami, pozwalający na regulację masy i siły uderzenia, zawias platformy i oparcia pięty Interlocking Delta Hinge, zoptymalizowany łącznik mechanizmu przełożenia bezpośredniego Fulcrum Geometry, a także uniwersalny łożyskowy przegub AB łączący podwójny pedał. Do tego, w standardzie, futerał DW MFG.

http://www.dwdrums.com/

Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.