Caban Drummer Fest – rezerwuj czas!

Dodano: 12.09.2021
Autor: Kajko

Przez ostatnie półtorej roku nie byliśmy rozpieszczani co do ilości imprez perkusyjnych. Na szczęście sytuacja powoli się poprawia i to dodatkowo w bardzo fajnych okolicznościach!

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Caban Drummer Fest z powrotem na mapie perkusyjnych imprez w Polsce! W zeszłym roku niemal do ostatniej chwili liczyliśmy, że rządowe obostrzenia nie storpedują imprezy, nie udało się, ale tzw. cabanów (nazwa podchodzi od pasterzy - czabanów) nie da się tak łatwo zniechęcić. Cierpliwie czekali na odpowiedni moment i wreszcie jest! Chrzanowski festiwal perkusyjny charakteryzuje się świetną atmosferą, gdzie wśród oficjalnych gości często pojawiają się uznani perkusiści z regionu. Dlatego tym bardziej cieszy konsekwencja organizatorów i powrót do corocznych spotkań.

Kiedy, gdzie i kto na Caban Drummer Fest?

Spotkanie odbędzie się 25 września (sobota), tym razem na sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie. Start o godz. 18:00, otwarcie bram 17:30.

Impreza gościła już wielu wspaniałych perkusistów t.j. Sławek Berny, Mariusz Mocarski, Beata Polak czy też Czarek Konrad. W tym roku zagrają:

Przewidywane są tradycyjnie różne niespodzianki. Imprezę poprowadzi niezawodny Eryk Gruca.

Wejściówki na Caban Drummer Fest można odbierać w kasie kina Sztuka/Informacji MOKSiR (ul. Broniewskiego 4 w Chrzanowie) tel. 32 6233086 wew. 35.
Informacja czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-20:00. W sobotę i niedzielę w godzinach pracy kina.
Pula wejściówek jest ograniczona.

Sprawdź:
MOKSIR
Caban Drummer Fest Home
Caban Drummer Fest Wydarzenie

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.