Eric Moore już niedługo w Polsce

Dodano: 20.03.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Polscy perkusiści będą mieć okazję przyjrzeć się w praktyce Gewa Digital Drums, młodej marce bębnów elektronicznych, pochodzących z Niemiec.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Bębny będą prezentowane przez Erica Moore’a, który znany jest z różnorodnych projektów od ostrego Suicidal Tendencies, po popowego Erosa Ramazzotti. Niemniej najbardziej utożsamiany i kojarzony jest z falą „czopsowych” perkusistów gospel. Muzyk oprócz Polski zagra również w Szwecji, Norwegii i Chorwacji.

Gewa Digital Drums?

Amerykanin jest oficjalnym ambasadorem marki Gewa Digital Drums i już dwa lata temu, z okazji światowej premiery handlowej, podczas targów NAMM Show prezentował możliwości zestawów elektronicznych Gewa. Stacja robocza Gewa Digital Drums budowana i składana jest w niemieckiej fabryce, podczas gdy reszta elementów wytwarzana jest przez światowe fabryki będące własnością lub od dawna współpracujące z Gewa (np. rama DW Drums w G9). Eric zagra na flagowym zestawie G9.

Szczegóły występu

Eric Moore wystąpi w Polsce 7 kwietnia (czwartek) w Art Club Music w Tychach. Otwarcie od godziny 18:30, początek recitalu godz. 19:00. Bilety w cenie 40 zł. do nabycia w sklepie Silesia Drum pod tym LINKIEM.

Sprawdź stronę producenta: GEWA DRUMS

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"