Jak zostać artystą Istanbul Agop

Dodano: 22.11.2022
Autor: Maciej Nowak, Katarzyna Laskowska

Turecki producent opiera swoją politykę nie tylko na charakterze swoich instrumentów, ale też artystach, którzy korzystają ze sprzętu firmy. Jak dołączyć do tego grona?

Zasady dołączenia do rodziny Istanbul Agop są bardzo podobne do tego, co mamy u największych producentów perkusyjnych. Przede wszystkim mamy tu zarządzanie artystami z centrali, co akurat nie jest oczywiste w większości tureckich manufaktur, jakie są w tej chwili na rynku. Zazwyczaj jest to spychane na regionalnych przedstawicieli, więc ciężko tam mówić o jakiejś wspólnej tożsamości i wsparciu bezpośrednio od producenta.

Cindy Blackman-Santana ma własny model talerzy – OM.

Chcesz być artystą Istanbul Agop?

Każdy perkusista zainteresowany współpracą powinien pokazać, co może wnieść do relacji z firmą. Jakie korzyści, w zamian za lepsze ceny lub wręcz darmowe instrumenty, może otrzymać Istanbul Agop. Jak zawsze, kluczowa jest aktywność! Bardzo dobrym sposobem jest ciągłe oznaczanie Agop w postach w mediach społecznościowych. Firma monitoruje to, co się dzieje na rynku i zwraca uwagę na szczere zaangażowanie muzyków w markę. Tym samym unika perkusistów, którzy liczą na cokolwiek od kogokolwiek. To odwieczne hasło producentów sprzętu – grasz na naszych gratach, bo cenisz naszą markę. Jak widać jest to standardowa procedura, stosowana chociażby przez Meinl, Paiste, Sabian, Zildjian.

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.