Premiera perkusji Polmuz

Dodano: 06.03.2020
Autor: Maciej Nowak

Tomasz Stukan, właściciel gdyńskiego sklepu DrumStore, wpadł na brawurowy pomysł wskrzeszenia marki Polmuz.

Mieliśmy cajony, pojawiły się też blachy, wreszcie po długich pracach przyszedł czas na kompletne zestawy perkusyjne. Czy spełnią oczekiwania polskich perkusistów? Pierwszą próbkę możliwości otrzymaliśmy podczas oficjalnej premiery w klubie Sfinks700 w Sopocie.

Długo zapowiadana impreza przyciągnęła wielu zainteresowanych perkusistów nie tylko z okolic Trójmiasta. Na scenie gościliśmy artystów m.in. Wojciecha Warmijaka, Pawła Herbascha, Łukasza Jeleniewskiego, którzy głównie w kontekście muzycznym prezentowali kolejne zestawy perkusyjne. Oczywiście nie zabrakło elementów klasycznych dla tego typu zdarzeń, jak prezentacje i opisy sprzętu, a wszystko to w sympatycznej atmosferze pod czujnym okiem sprawcy całego zamieszania, czyli wspomnianego na początku Tomka Stukana. Rozstawione zestawy perkusyjne dały możliwość bliższemu przyjrzeniu się nowościom. Goście mogli sprawdzić jakość wykonania, wykończenia oraz sprawdzić, jakie rozwiązania zastosowano do konstrukcji bębnów.

Ten artykuł możesz przeczytać ZA DARMO. Zarejestruj się i zaloguj. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.
Perkusista - online
Quiz – Co wiesz o Gretsch?
1 / 16
Gretsch, firma amerykańska, ale jej korzenie to emigracja…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.