Premiera perkusji Polmuz

Dodano: 06.03.2020
Autor: Maciej Nowak

Tomasz Stukan, właściciel gdyńskiego sklepu DrumStore, wpadł na brawurowy pomysł wskrzeszenia marki Polmuz.

Mieliśmy cajony, pojawiły się też blachy, wreszcie po długich pracach przyszedł czas na kompletne zestawy perkusyjne. Czy spełnią oczekiwania polskich perkusistów? Pierwszą próbkę możliwości otrzymaliśmy podczas oficjalnej premiery w klubie Sfinks700 w Sopocie.

Długo zapowiadana impreza przyciągnęła wielu zainteresowanych perkusistów nie tylko z okolic Trójmiasta. Na scenie gościliśmy artystów m.in. Wojciecha Warmijaka, Pawła Herbascha, Łukasza Jeleniewskiego, którzy głównie w kontekście muzycznym prezentowali kolejne zestawy perkusyjne. Oczywiście nie zabrakło elementów klasycznych dla tego typu zdarzeń, jak prezentacje i opisy sprzętu, a wszystko to w sympatycznej atmosferze pod czujnym okiem sprawcy całego zamieszania, czyli wspomnianego na początku Tomka Stukana. Rozstawione zestawy perkusyjne dały możliwość bliższemu przyjrzeniu się nowościom. Goście mogli sprawdzić jakość wykonania, wykończenia oraz sprawdzić, jakie rozwiązania zastosowano do konstrukcji bębnów.

Ten artykuł przeczytasz jedynie w ramach pełnego dostępu cyfrowego. Dołącz do grona naszych czytelników i korzystaj z pełnej zawartości serwisu!
Perkusista - online
Promocja! Miesiąc za "piątaka"
Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"