Książka dla początkujących z nagrodami do wygrania!

Dodano: 08.02.2023
Autor: Magazyn Perkusista

Kolejne wydawnictwo edukacyjne lada chwilę będzie miało swoja premierę. Tym razem, obok obfitej i wyczerpującej treści, mamy też nagrody do wygrania.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Jost Nickel to jeden z czołowych niemieckich nauczycieli gry na perkusji. Celem podniesienia poziomu swoich umiejętności, z jego usług korzystają często bębniarze grający profesjonalnie. Jost jest również cenionym autorem podręczników edukacyjnych, których ma już kilka w dorobku, jak chociażby „Groove Book”, „Snare Book” czy „Fill Book”. Podręczniki cechuje wysoka jakość nie tylko ćwiczeń i metodologii, ale też samej formy wydania.

Przy okazji najnowszego wydawnictwa Jost zdecydował się na powrót do podstaw.

Beginner Book

Jest to podręcznik przeznaczony dla bębniarzy początkujących, niezależnie od wieku lub też dla matadorów wracających do grania po długiej przerwie. Każdy rozpoczynający przygodę z bębnami uzyska wszystkie niezbędne informacje dotyczące zestawu perkusyjnego, jego ustawienia i przygotowania do gry. Większość treści to oczywiście przykłady rytmów i ćwiczeń w różnych podziałach, bardzo czytelnie podzielonych i opisanych. Książce towarzyszą przykłady audio dostępne online. Wydawnictwo jest dostępne w języku angielskim lub niemieckim. Wydawcą jest uznana oficyna Alfred.

Nagrody dla czytelników

Zamawiając książkę w przedsprzedaży na stronie artysty, automatycznie bierze się udział w losowaniu pięciu nagród ufundowanych przez partnerów muzyka: Meinl Cymbals, Sonor Drums & Meinl Percussion.

W pierwszej rundzie można wygrać najwyższej klasy 22-calowy talerz Meinl Byzance Polyphonic ride.

Aby wziąć udział w tej i innych loteriach, należy zamówić książkę do 11 lutego pod poniższym linkiem. Każdy egzemplarz zostanie rzecz jasna podpisany przez autora.

Link do zamówienia książki w języku angielskim >>Jost Nickel Beginner Book<<

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.