Wywiady

Tomas Haake (Meshuggah)

Tomas Haake (Meshuggah)

Przedstawiamy wywiad z Tomasem Haake z Meshuggah, przeprowadzony na KnockOut 2009
Paul Bostaph

Paul Bostaph

Knockout Festiwal był doskonałą okazją do przeprowadzenia rozmowy z jednym z najbardziej pulsujących bębniarzy thrashowych, jakim jest bez wątpienia Paul Bostaph.
Fedor (Apostate)

Fedor (Apostate)

Rozmawiamy z Fedorem - perkusistą czeskiego Apostate.
Trilok Gurtu

Trilok Gurtu

Genialny indyjski perkusista i kompozytor opowiada jak powstaje muzyka dla mas.
Carter Beauford

Carter Beauford

Nowa płyta The Dave Matthews Band, zatytułowana 'Big Whiskey And The Groogrux' King to opowieść o śmierci i ponownych narodzinach. Carter Beauford w wywiadzie mówi o powrocie do korzeni i duchu Hendrixa.
John Good

John Good

Podczas zeszłorocznych targów Musik Messe udało się nam zamienić kilka słów z John'em Good'em - legendą tworzenia będnów i głównym projektantem DW Drums.
Wojtek Pawluczuk (Right?)

Wojtek Pawluczuk (Right?)

Rozmawiamy z Wojtkiem, pałkerem Right?. Pytamy o sprzęt, technikę i gadamy o całej reszcie - zapraszamy do lektury.
Tomasz Torres (Afromental)

Tomasz Torres (Afromental)

Na temat sprzętu perkusyjnego, ćwiczeń, koncertowania oraz sposobu na odniesienie sukcesu przepytujemy Tomasza Torresa, perkusistę Afromental.
O stanie polskiego bębnienia cz. 11. Daray

O stanie polskiego bębnienia cz. 11. Daray

Jak wygląda Polska scena perkusyjna oczami znanych bębniarzy? Kim są na co dzień? W jaki sposób pracowali by osiągnąć sukces? Czy go osiągnęli? Poruszmy wszystkie tematy, nawet te, które mogą zaboleć, tutaj perkusiści mają głos! W jedenastej już części zapraszamy na spotkanie z Darkiem Brzozowskim.
Paweł Stanikowski (Thesis)

Paweł Stanikowski (Thesis)

Z Pawłem Stanikowskim, perkusistą zespołu Thesis, rozmawiamy o debiutanckiej płycie, nauce gry na bębnach oraz sprzęcie perkusyjnym.  
Vic Firth

Vic Firth

Niejeden początkujący perkusista wchodzi w świat poważnego sprzętu przez zakup profesjonalnych pałeczek. Nic dziwnego, jest to najtańszy element świata bębniarzy, na który można sobie pozwolić, będąc póki co na utrzymaniu swoich staruszków. Często zdarza się tak, że jest to komplet jednej z najbardziej znanych firm na świecie produkujących ten sprzęt - komplet Vic Firth.
Marcin Pałęcki (Faust Again)

Marcin Pałęcki (Faust Again)

Rozmawiamy z Marcinem, pałkerem Faust Again. Pytamy o sprzęt, technikę i gadamy o całej reszcie - zapraszamy do lektury.  
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"