Wywiady

Matt Greiner (August Burns Red)

Matt Greiner (August Burns Red)

Rozmawiamy z Mattem Greinerem - perkusistą August Burns Red
Axel Sjöberg (Graveyard)

Axel Sjöberg (Graveyard)

Po wydaniu debiutanckiego albumu trzy lata temu, Graveyard szturmem wdarł się do czołówki retro rockowych kapel. "Hisingen Blues", kolejna płyta Szwedów, która niebawem pojawi się w sklepach, bez wątpienia potwierdza obecny status bandu.
Per Möller Jensen (The Haunted)

Per Möller Jensen (The Haunted)

Z okazji premiery siódmego studyjnego albumu The Haunted "Unseen", rozmawiamy z perkusistą kapeli - Perem Möllerem Jensenem.
Wojtek Hołysz (perkusje.pl)

Wojtek Hołysz (perkusje.pl)

Rozmawiamy z Wojtkiem Hołyszem, wielu dobrze znanym i uznanym pracownikiem poznańskiego sklepu perkusje.pl. Obecny Marketing Manager sklepu opowie nam kilka interesujących rzeczy na temat pionierskiego projektu Centrum Perkusji Elektronicznych.
Vita (Ufomammut)

Vita (Ufomammut)

Twierdzi, że nie jest prawdziwym perkusistą, co jednak nie przeszkadza mu być rytmiczną podporą jednego z najlepszych okołodoomowych zespołów na świecie.
Bogdan Kubica (Myopia)

Bogdan Kubica (Myopia)

Myopia nie próżnuje. Muzycy pracują obecnie nad nowym materiałem, który ukazać ma się jeszcze w tym roku. By zaostrzyć wasz apetyt na następcę "Biomechatronic Intervention" przeprowadziliśmy wywiad z największym pasjonatem perkusji w Bielsku-Białej, a zarazem założycielem zespołu, Bogdanem Kubicą.
Piotr Piecak (Iscariota)

Piotr Piecak (Iscariota)

Przedstawiamy rozmowę z Piotrem Piecakiem, perkusistą Iscarioty.
Chris Adler (Lamb of God)

Chris Adler (Lamb of God)

Do panteonu sław perkusyjnego świata dostać się nie jest łatwo. Niektórzy trafi ają tam dzięki wybitnej technice gry, inni bijąc rekordy szybkości, jeszcze inni tworząc nowe style lub po prostu przez zasiedzenie. Są też tacy, którzy nie grają szybciej niż inni, nie stosują złożonych równań do komponowania swoich partii, nie starają się ponownie odkryć Ameryki.
O stanie polskiego bębnienia cz. 12. Cezary Konrad

O stanie polskiego bębnienia cz. 12. Cezary Konrad

Jak wygląda Polska scena perkusyjna oczami znanych bębniarzy? Kim są na co dzień? W jaki sposób pracowali by osiągnąć sukces? Czy go osiągnęli? Poruszmy wszystkie tematy, nawet te, które mogą zaboleć, tutaj perkusiści mają głos! Bohater niniejszego numeru to kolejny muzyk, z którego możemy być dumni na całym muzycznym świecie. Brzmienie, styl i feeling.
Mike Terrana

Mike Terrana

Mike Terrana to perkusista piekielnie rozpoznawalny. Precyzja gry, dynamika i wielka żywiołowość, która czasami mylnie buduje wizerunek niszczyciela zestawów, ponieważ Mike to muzyk przez duże "M".
Christoph Schneider (Rammstein)

Christoph Schneider (Rammstein)

Rammstein to zespół, który cały czas budzi duże kontrowersje. Jedni nie trawią tego topornego stylu opartego na niemieckiej mowie, inni znów ubóstwiają cały koncept, charakter i niepodważalną siłę kapeli. Jedno jest pewne - panowie mają swój własny styl rozpoznawalny na kilometr.
Terry Bozzio

Terry Bozzio

Przedstawiamy fotoreportaż z procesu rozstawiania bębnów przez Terry'ego Bozzio (zrobiony w 2009 na festiwalu perkusyjnym w Opolu) oraz wywiad z Michelem Weekhoutem - technicznym mistrza.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"