Wywiady

Marcin Pałęcki (Faust Again)

Marcin Pałęcki (Faust Again)

Rozmawiamy z Marcinem, pałkerem Faust Again. Pytamy o sprzęt, technikę i gadamy o całej reszcie - zapraszamy do lektury.  
Roberto (Heroes Get Remembered)

Roberto (Heroes Get Remembered)

Rozmawiamy z Robertem z Heroes Get Remembered, zespołu, który został zwycięzcą nagrody Border Breaker na festiwalu Jarocin 2010.  
Michał Jastrzębski (Lao Che)

Michał Jastrzębski (Lao Che)

Zapraszamy do przeczytania zapisu naszej rozmowy z Michałem Jastrzębskim, perkusistą zespołu Lao Che, w której opowiada nam o swojej edukacji muzycznej, używanym sprzęcie perkusyjnym oraz nadchodzącej płycie swojego zespołu.
O stanie polskiego bębnienia cz. 10. Kuba Jabłoński

O stanie polskiego bębnienia cz. 10. Kuba Jabłoński

Jak wygląda Polska scena perkusyjna oczami znanych bębniarzy? Kim są na co dzień? W jaki sposób pracowali by osiągnąć sukces? Czy go osiągnęli? Poruszmy wszystkie tematy, nawet te, które mogą zaboleć, tutaj perkusiści mają głos! Dziś człowiek będący jedną z najbardziej solidnych "firm" na scenie polskiej - bębniarz Lady Pank i Freedom.
Bartek Pawlus (Metanoia)

Bartek Pawlus (Metanoia)

Rozmawiamy z Bartkiem Pawlusem, perkusistą zespołu Metanoia. Pytamy go o sprzęt perkusyjny, ćwiczenie gry na bębnach oraz muzyczne inspiracje.
O stanie polskiego bębnienia cz. 9. Robert Ligiewicz

O stanie polskiego bębnienia cz. 9. Robert Ligiewicz

Jak wygląda Polska scena perkusyjna oczami znanych bębniarzy? Kim są na co dzień? W jaki sposób pracowali by osiągnąć sukces? Czy go osiągnęli? Poruszmy wszystkie tematy, nawet te, które mogą zaboleć, tutaj perkusiści mają głos! Dziś w raporcie perkusista jednej z najbardziej uznanych polskich formacji.
Jakub Chmura (Thy Disease)

Jakub Chmura (Thy Disease)

Rozmawiamy z Kubą Chmurą, perkusistą takich zespołów jak Thy Disease, Sceptic, Headless, Anal Stench, Redemptor oraz Never.
Adam Łukaszek (Votum)

Adam Łukaszek (Votum)

Adam Łukaszek, perkusista prog-rockowego zespołu Votum, odpowiada na nasze pytania o początkach bębnienia, ćwiczeniach gry na perkusji, planach na przyszłość oraz tym, co chciałbym zmienić na świecie. 
Kuman (Proghma-C)

Kuman (Proghma-C)

Łukasz 'Kuman' Kumański to przedstawiciel młodego pokolenia muzyków i perkusista formacji Proghma-C, która doczekała się niedawno wydania debiutanckiej płyty. Bardzo udanej debiutanckiej płyty. Naprawdę. 
Radek Tyc (Noizone)

Radek Tyc (Noizone)

Noizone to twór interesujący. Brzmią niczym instrumentalna wersja Toola, którego to zespołu, jak się dowiedziałem, nie lubią w wersji koncertowej? O muzyce swojego zespołu opowiedział mi perkusista formacji, Radek Tyc.
O stanie polskiego bębnienia cz. 8. Michał Dąbrówka

O stanie polskiego bębnienia cz. 8. Michał Dąbrówka

Jak wygląda Polska scena perkusyjna oczami znanych bębniarzy? Kim są na co dzień? W jaki sposób pracowali by osiągnąć sukces? Czy go osiągnęli? Poruszmy wszystkie tematy, nawet te, które mogą zaboleć, tutaj perkusiści mają głos! Ciężko przedstawić w kilku słowach bohatera niniejszego numeru? Może po prosty przeczytajmy co ma do powiedzenia jeden z czołowych polskich garowych.
Marcel (Moanaa)

Marcel (Moanaa)

Grupa Moanaa przygotowuje obecnie materiał na debiutancki mini-album i startuje w konkursie Neuro Music. To też było głównym powodem do przeprowadzenia wywiadu z ich perkusistą, Marcelem.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"