Z kim w tym roku na Caban Drummer Fest?

Dodano: 02.08.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Końcówka września to dobra okazja, by nie tylko mieszkańcy Małopolski poczuli w sobie więcej rytmu.

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Już po raz piąty - gościnny, bardzo klimatyczny, a przy tym konkretny muzycznie festiwal perkusyjny zadudni w Chrzanowie. Impreza rozrasta się z roku na rok i gościła już wielu wspaniałych bębniarzy, reprezentujących różne stylistyki i światy muzyczne. Na chrzanowskiej scenie zagrali do tej pory, m.in. Mariusz Mocarski, Cezary Konrad, Beata Polak, Piotr Pniak, Sławek Berny i cała masa interesujących artystów. W tym roku program także wydaje się być interesujący.

Caban Drummer Fest 2022

24 września w sali teatralnej MOKSiR zagrają:

Caban Drummer Fest to nie tylko gra na perkusji, to również warsztaty dla dzieci i młodzieży (poprowadzi firma Port-Music) oraz zajęcia tematyczne. W tym roku Maciej Głuchowski z BeatIt opowie i zaprezentuje: „Jak wypromować siebie i zarabiać grając na perkusji + pałki, które uczą”. Hol kina zostanie udostępniony gościom, gdzie zostanie zaprezentowany sprzęt partnerów wydarzenia.

Otwarcie bram 16:45, Start imprezy 17:00.

Wstęp bezpłatny.

MOKSiR ul. Broniewskiego 4 w Chrzanowie.

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.