Wywiady

Nicko McBrain

Nicko McBrain

Iron Maiden zupełnie naturalnie przestało udzielać wywiadów podczas trasy koncertowej. Robią to wyjątkowo, głównie celem wypełnienia zobowiązań wydawniczych, a i tak Nicko nie jest tym, który jest do tego odsyłany.
Rafał Habrajski

Rafał Habrajski

Jest to bezdyskusyjnie największy polski kanał perkusyjny na portalu Youtube. Drummers From Hell nie ocenia, nie indoktrynuje, niczego nikomu nie narzuca, nie bawi się w dziennikarstwo. Drummers From Hell po prostu prezentuje. Wszystko to prowadzi niezmordowanie jeden człowiek.
Andrzej "Pejo" Sieczkowski

Andrzej "Pejo" Sieczkowski

Z perkusisty stał się perkusjonistą. Specyficznym, bowiem jego zestaw nie składa się z klasycznych perkaszynów, spotykanych u muzyków, grających np. Latin. 
Arkadiusz Letkiewicz (Hunter)

Arkadiusz Letkiewicz (Hunter)

Niezwykle barwna postać naszej sceny perkusyjnej. Muzyk bębniący w zespole Hunter znany jest także ze swojej pracy w służbie policyjnej. Człowiek konkretny i rzeczowy, który ma jasno określone poglądy na sprawy związane z tym, co się dzieje obecnie w muzyce.
Chris Adler

Chris Adler

Nasze wywiady charakteryzują się tym, że często poruszamy w nich tematy daleko odchodzące od perkusji sensu stricto. Czasami jednak chcielibyśmy poznać odpowiedzi na to teoretycznie najbanalniejsze pytanie.
Krzysztof Gradziuk (RGG)

Krzysztof Gradziuk (RGG)

Nasz gość to doskonała definicja muzyka jazzowego. Muzyka jazzowego jakich teraz mało, dlatego z jeszcze większą przyjemnością prezentujemy rozmowę, która jest pełna stanowczych i jasnych twierdzeń. Uprzedzamy jednak, że lektura wywiadu skierowana jest do osób, które wiedzą co oznacza czytanie między wierszami i potrafią kojarzyć fakty.
Lars Ulrich

Lars Ulrich

Kiedy ostatnio Lars udzielał wywiadu magazynowi perkusyjnemu? Tak, żeby usiąść twarzą w twarz i nie gadać jedynie o promocji płyty, tylko spojrzeć na nią przez pryzmat bębnów lub po prostu pogadać o bębnach? Udziela się aktywnie w mediach, ale perkusyjne wywiady jakoś mu umykają. Nam jednak nie odmówił!
Paweł Ostrowski

Paweł Ostrowski

Nie mamy ich dużo na naszym rynku, dlatego każda polskojęzyczna publikacja edukacyjna przykuwa mocno naszą uwagę. Tym razem mamy pozycję, która podchodzi bardziej naukowo do kwestii ćwiczeń na bębnach. O tym wszystkim dokładnie opowie autor, doskonale znany wszystkim czytelnikom Perkusisty – Paweł Ostrowski.
Maciej Mustafa Giżejewski

Maciej Mustafa Giżejewski

„Powiedzmy, że od 18 do 28 roku życia intensywnie uczyłem się grać prawie tylko na congach. Po 10 latach grania wydawało mi się, że gram naprawdę nieźle. No właśnie, wydawało”. Z Maciejem Giżejewskim rozmawia Wojtek Andrzejewski
Apostolis Anthimos

Apostolis Anthimos

Perkusista czy gitarzysta? A może po prostu utalentowany muzyk, którego jedną z miłości jest gra na bębnach. Częsty partner perkusyjnych duetów z Jerzym Piotrowskim, kolegą z SBB, gdzie nominalnie pełni rolę gitarzysty. Wydał niedawno solową płytę, na której zagrał takie partie bębnów, że młode pokolenie powinno się uczyć muzykalności i smaku!
Jared Falk (Drumeo)

Jared Falk (Drumeo)

Najpierw kasety VHS, później płyty DVD. Bezpośrednie lekcje u nauczycieli, warsztaty z uznanymi muzykami w sklepach, czy też czasopisma perkusyjne z działem edukacyjnym. Do tego zestawu źródeł nauczania i powiększania wiedzy dołączył już dobre kilka lat temu przekaz internetowy.
Adam Czerwiński

Adam Czerwiński

Jest grupa perkusistów na naszej scenie muzycznej, która z powodzeniem prowadzi swoje kariery bez ograniczeń terytorialnych. Składa się na to kilka czynników takich, jak pracowitość, konsekwencja, pokora i wiele innych, których nie trzeba tu już nawet dodawać, bo z tymi trzema wiele osób ma problem. Nie ma z tym jednak problemu nasz gość.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!