Wywiady

Stanislav Kyryllov

Stanislav Kyryllov

O realiach ukraińskich muzyków, swojej drodze od perkusisty do perkusjonisty i kolorach muzyki opowiada Stanislav Kyryllov – jeden z najaktywniejszych uczestników Meinl Percussion Festival 2018.
Sean Kinney (Alice In Chains)

Sean Kinney (Alice In Chains)

Chyba nikogo tu nie skrzywdzimy i nie miniemy się z prawdą, jeżeli powiemy, że Sean jest jednym z tych perkusistów, którzy nie przychodzą od razu na myśl, kiedy się rozmawia o bębnach. Za to, jak się powie: „a ten z Alice In Chains?” – od razu każdy kiwa z uznaniem.
Dirk Verbeuren (Megadeth)

Dirk Verbeuren (Megadeth)

Znany z wybornej techniki w stylistyce metalowej, a dokładnie ekstremalnie metalowej. Od dwóch lat pełni rolę bębniarza Megadeth. Jego pojawienie w zespole odbiło się szerokim echem wśród fanów metalowego bębnienia, a informacja o oficjalnym uznaniu Dirka za pełnoprawnego członka Megadeth została przyjęta z dużym entuzjazmem. Dlaczego? O tym poniżej.
Piotr Kozieradzki

Piotr Kozieradzki

Nowa płyta Riverside to bez wątpienia nowy rozdział w historii tego uznanego polskiego zespołu. Nic już nie będzie takie jak kiedyś, a wszystko z racji tragicznej śmieci gitarzysty zespołu Piotra Grudzińskiego w 2016 roku.
Inferno (Behemoth)

Inferno (Behemoth)

Wszyscy, którzy „życzyli” zespołowi i Inferno wszystkiego najgorszego muszą jeszcze się wstrzymać i zaczekać na kolejną okazję.
Tokhi

Tokhi

O początkach zespołu perkusyjnego Groove Army, który wystąpił na Meinl Percussion Festival, kręgach bębniarskich i społeczności Viva Rhythm, rozmawiamy z Tokhim – animatorem Drum Circle z Czech.
Marco Minnemann

Marco Minnemann

Strasznie ciężko nadążyć za Marco! Niemiecki perkusista o mocnych polskich korzeniach (jego mama jest Polką), jak tylko się rozkręci, mówi niesamowicie szybko i przy tym permanentnie się uśmiecha.
Grzegorz Grzyb (1971 - 2018)

Grzegorz Grzyb (1971 - 2018)

Grzesiek był wyjątkowo otwarty na życie, emanował radością i pomysłami. Nikogo nie faworyzując, ze wszystkimi był szczery i chętny do pomocy.
Calvin „Cee-Rod” Rodgers

Calvin „Cee-Rod” Rodgers

„Kocham grać na bębnach, to po prostu wspaniałe uczucie, kiedy siadam za zestawem i jest to takie moje intymne miejsce, gdzie mogę się modlić, pobyć sam i po prostu poczuć się lepiej”
Nicko McBrain

Nicko McBrain

Iron Maiden zupełnie naturalnie przestało udzielać wywiadów podczas trasy koncertowej. Robią to wyjątkowo, głównie celem wypełnienia zobowiązań wydawniczych, a i tak Nicko nie jest tym, który jest do tego odsyłany.
Rafał Habrajski

Rafał Habrajski

Jest to bezdyskusyjnie największy polski kanał perkusyjny na portalu Youtube. Drummers From Hell nie ocenia, nie indoktrynuje, niczego nikomu nie narzuca, nie bawi się w dziennikarstwo. Drummers From Hell po prostu prezentuje. Wszystko to prowadzi niezmordowanie jeden człowiek.
Andrzej "Pejo" Sieczkowski

Andrzej "Pejo" Sieczkowski

Z perkusisty stał się perkusjonistą. Specyficznym, bowiem jego zestaw nie składa się z klasycznych perkaszynów, spotykanych u muzyków, grających np. Latin. 
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!