Testy

Werble Tama S.L.P. Werble

Werble Tama S.L.P.

Sound Lab Project - po prostu. Taką nazwę nosi osiem zupełnie nowych modeli werbli japońskiego producenta. Od firmy Meinl Distribution - dystrybutora Tama w Polsce - dostaliśmy cztery metalowe modele.

Werbel Drum Craft Lignum Beech Werble

Werbel Drum Craft Lignum Beech

Niemiecki producent Drum Craft, który na rynku perkusyjnym jest stosunkowo nowym graczem, to dynamicznie rozwijająca się marka. Dowodem na to jest intensywna promocja, coraz większe grono endorserów i przede wszystkim oferta sprzętu o wysokiej jakości.

Werbel DW Time Machine Werble

Werbel DW Time Machine

Dostaliśmy do naszych rąk werbel z zestawu Neila Pearta, niesamowitą Maszynę Czasu!

Werbel Pearl Dennis Chambers Werble

Werbel Pearl Dennis Chambers

W związku z wizytą legendarnego muzyka w Polsce, firma Silesia Music Center, która jest oficjalnym dystrybutorem marki Pearl w Polsce, postanowiła zrobić nam przyjemność, podsyłając do prezentacji sygnaturę werbla Dennisa Chambersa.

Werble PDP Werble

Werble PDP

Produkty PDP wielokrotnie gościły już na naszych stronach. Wiemy zatem, że ten młodszy brat Drum Workshop, stawia przede wszystkim na profesjonalne rozwiązania w umiarkowanych cenach.
DC California klon Werble

DC California klon

W ostatnim numerze sprawdzaliśmy, jak brzmi zestaw bębnów DC California.  Dziś przedstawimy Wam werbel tej firmy, dostarczony przez dystrybutora LS Drums.
DW Vintage Brass Knurled Werble

DW Vintage Brass Knurled

Werble DW wielokrotnie gościły na naszych łamach. Osobiście mieliśmy przyjemność drobiazgowo przebadać werbel z klonowym korpusem, jak i hybrydową konstrukcję - połączenie drewna i metalu.
DrumCraft Series 8 Cymbal Bronze Werble

DrumCraft Series 8 Cymbal Bronze

Rynek instrumentów muzycznych rządzi się swoimi marketingowymi zasadami. Jedną z nich jest obecność, u prawie każdego producenta sprzętu, produktów ekskluzywnych, limitowanych, o ograniczonym nakładzie, najlepiej stworzonych we współpracy z autorytetem w innej dziedzinie.
DDrum Dios Elite i Carmine Appice Werble

DDrum Dios Elite i Carmine Appice

Tym razem wpadły nam w ręce dwa werble amerykańskiej firmy DDrum. Firma jest mi znana od lat, przede wszystkim z legendarnych triggerów i bębnów, które łączyły w sobie elementy zestawu elektronicznego (trigger) z zestawem akustycznym (naturalny naciąg). Osobiście nigdy nie posiadłem takiego DDrum?a.

Tama Starphonic Maple Werble

Tama Starphonic Maple

W połowie zeszłego roku Tama zaprezentowała serię nowych werbli o nazwie Starphonic. Tym samym wzbogaciła ona półkę ekskluzywnych werbli, gdzie znajdują się m.in. modele linii Warlord, którą mieliśmy już okazję prezentować na łamach "Perkusisty".

Tama Metalworks Werble

Tama Metalworks

Werble Tama pojawiały się już na łamach rubryki testów Perkusisty (patrz: nr 2 styczeń/luty 2009). Były to werble z serii Warlord, które zrobiły na nas piorunujące wrażenie zarówno brzmieniowo, jak i wizualnie. Są to jednak produkty z wyższej półki cenowej.

Werble Bertrand Werble

Werble Bertrand

Mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejnego polskiego producenta sprzętu perkusyjnego. Szczecińska firma Bertrand wysłała do naszej redakcji cztery werble - Maple Deep, Birch Sharp, Mahogny Sharp oraz MJ Signature Effect Snare.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.