Testy

DW Vintage Brass Knurled Werble

DW Vintage Brass Knurled

Werble DW wielokrotnie gościły na naszych łamach. Osobiście mieliśmy przyjemność drobiazgowo przebadać werbel z klonowym korpusem, jak i hybrydową konstrukcję - połączenie drewna i metalu.
DrumCraft Series 8 Cymbal Bronze Werble

DrumCraft Series 8 Cymbal Bronze

Rynek instrumentów muzycznych rządzi się swoimi marketingowymi zasadami. Jedną z nich jest obecność, u prawie każdego producenta sprzętu, produktów ekskluzywnych, limitowanych, o ograniczonym nakładzie, najlepiej stworzonych we współpracy z autorytetem w innej dziedzinie.
DDrum Dios Elite i Carmine Appice Werble

DDrum Dios Elite i Carmine Appice

Tym razem wpadły nam w ręce dwa werble amerykańskiej firmy DDrum. Firma jest mi znana od lat, przede wszystkim z legendarnych triggerów i bębnów, które łączyły w sobie elementy zestawu elektronicznego (trigger) z zestawem akustycznym (naturalny naciąg). Osobiście nigdy nie posiadłem takiego DDrum?a.

Tama Starphonic Maple Werble

Tama Starphonic Maple

W połowie zeszłego roku Tama zaprezentowała serię nowych werbli o nazwie Starphonic. Tym samym wzbogaciła ona półkę ekskluzywnych werbli, gdzie znajdują się m.in. modele linii Warlord, którą mieliśmy już okazję prezentować na łamach "Perkusisty".

Tama Metalworks Werble

Tama Metalworks

Werble Tama pojawiały się już na łamach rubryki testów Perkusisty (patrz: nr 2 styczeń/luty 2009). Były to werble z serii Warlord, które zrobiły na nas piorunujące wrażenie zarówno brzmieniowo, jak i wizualnie. Są to jednak produkty z wyższej półki cenowej.

Werble Bertrand Werble

Werble Bertrand

Mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejnego polskiego producenta sprzętu perkusyjnego. Szczecińska firma Bertrand wysłała do naszej redakcji cztery werble - Maple Deep, Birch Sharp, Mahogny Sharp oraz MJ Signature Effect Snare.

Werble Craviotto Werble

Werble Craviotto

Moim zdaniem werbel to jeden z najważniejszych instrumentów perkusyjnych w najróżniejszych stylistykach muzycznych. Jako element zestawu perkusyjnego współpracuje z bębnem basowym nadając rytmowi magii. Werble wychodzące spod ręki Johnny?ego Craviotto stanowią bardzo osobny i bardzo ciekawy rozdział w historii nowoczesnej perkusji.

Werble Dixon Chris Brady Werble

Werble Dixon Chris Brady

Mamy przed sobą bardzo ciekawy produkt firmy Dixon. Werble sygnowane nazwiskiem uznanego konstruktora bębnów Chrisa Brady. Co powstało z tak ciekawego miksu? Warto sprawdzić.

Werbel Mapex Chris Adler Werble

Werbel Mapex Chris Adler

Werbel Mapex Black Panther Chris Adler, sygnowany nazwiskiem bębniarza z metalowego składu Lamb of God, zrobił na nas wrażenie. Dlaczego postanowiliśmy przyznać mu rekomendację? Sprawdź sam!

Werble DW Collectors (Knurled) Werble

Werble DW Collectors (Knurled)

Testujemy dla Was werble DW Collectors w wersji wykończenia Knurled. Czy są one warte swojej ceny? Odpowiedź brzmi...

Werble akrylowe RCI Werble

Werble akrylowe RCI

Poprzednio przedstawiliśmy testy bębnów akrylowych amerykańskiej marki RCI Starlite. Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej werblom tej firmy.

Werbel Premier Series Classic Werble

Werbel Premier Series Classic

Tomek Łosowski testuje dla Was werbel Premier Series Classic.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"