Testy

Werble MS Custom Drums Werble

Werble MS Custom Drums

Przyszła pora na prezentację czegoś naprawdę wyjątkowego. Nie dość, że firma jest polska to do tego produkuje instrumenty w sposób inny niż to, co zazwyczaj widzimy na rynku. Zapraszamy!

Werbel DW Super Solid Edge Werble

Werbel DW Super Solid Edge

Po raz kolejny na łamach naszej rubryki testów gościmy werbel Drum Workshop. Testowaliśmy już werble Super Solid oraz Edge, a tym razem przyjrzymy się modelowi o wymiarach 13x5, opatrzonemu nazwą Super Solid Edge.

Werble Tama S.L.P. (drewno) Werble

Werble Tama S.L.P. (drewno)

Sound Lab Project - po prostu. Taką nazwę nosi osiem zupełnie nowych modeli werbli japońskiego producenta. Od firmy Meinl Distribution - dystrybutora Tama w Polsce - dostaliśmy najpierw cztery metalowe modele, teraz przyszedł czas na drewniane.

Drumcraft Liquid Chrome Werble

Drumcraft Liquid Chrome

Po raz kolejny mamy okazję przetestować werbel ze stajni Drumcraft. Nasza dotychczasowa styczność z tą manufakturą dostarczała bardzo pozytywnych wrażeń.

Werble Tama S.L.P. Werble

Werble Tama S.L.P.

Sound Lab Project - po prostu. Taką nazwę nosi osiem zupełnie nowych modeli werbli japońskiego producenta. Od firmy Meinl Distribution - dystrybutora Tama w Polsce - dostaliśmy cztery metalowe modele.

Werbel Drum Craft Lignum Beech Werble

Werbel Drum Craft Lignum Beech

Niemiecki producent Drum Craft, który na rynku perkusyjnym jest stosunkowo nowym graczem, to dynamicznie rozwijająca się marka. Dowodem na to jest intensywna promocja, coraz większe grono endorserów i przede wszystkim oferta sprzętu o wysokiej jakości.

Werbel DW Time Machine Werble

Werbel DW Time Machine

Dostaliśmy do naszych rąk werbel z zestawu Neila Pearta, niesamowitą Maszynę Czasu!

Werbel Pearl Dennis Chambers Werble

Werbel Pearl Dennis Chambers

W związku z wizytą legendarnego muzyka w Polsce, firma Silesia Music Center, która jest oficjalnym dystrybutorem marki Pearl w Polsce, postanowiła zrobić nam przyjemność, podsyłając do prezentacji sygnaturę werbla Dennisa Chambersa.

Werble PDP Werble

Werble PDP

Produkty PDP wielokrotnie gościły już na naszych stronach. Wiemy zatem, że ten młodszy brat Drum Workshop, stawia przede wszystkim na profesjonalne rozwiązania w umiarkowanych cenach.
DC California klon Werble

DC California klon

W ostatnim numerze sprawdzaliśmy, jak brzmi zestaw bębnów DC California.  Dziś przedstawimy Wam werbel tej firmy, dostarczony przez dystrybutora LS Drums.
DW Vintage Brass Knurled Werble

DW Vintage Brass Knurled

Werble DW wielokrotnie gościły na naszych łamach. Osobiście mieliśmy przyjemność drobiazgowo przebadać werbel z klonowym korpusem, jak i hybrydową konstrukcję - połączenie drewna i metalu.
DrumCraft Series 8 Cymbal Bronze Werble

DrumCraft Series 8 Cymbal Bronze

Rynek instrumentów muzycznych rządzi się swoimi marketingowymi zasadami. Jedną z nich jest obecność, u prawie każdego producenta sprzętu, produktów ekskluzywnych, limitowanych, o ograniczonym nakładzie, najlepiej stworzonych we współpracy z autorytetem w innej dziedzinie.