Testy

Werble Tohok Werble

Werble Tohok

Nowa marka werbli na polskim rynku to - co najważniejsze - produkt rodzimy. Tym mocniej poprosiliśmy producenta, by zaopatrzył nas w swoje instrumenty. Instrumenty metalowe.

Sonor Gavin Harrison Protean Werble

Sonor Gavin Harrison Protean

W związku z wizytą Gavina Harrisona na tegorocznym Drumfest udało nam się pozyskać jego sygnowany werbel celem wręczenia go jednemu z uczestników jego koncertów.

Werble klepkowe Tama Star Werble

Werble klepkowe Tama Star

Tegoroczna nowość od firmy Tama to bębny z najwyższej możliwej półki. W momencie, gdy większość firm skupia się głównie na bębnach w średnim i niskim przedziale cenowym, Tama zaprezentowała prawdziwego "potwora". Pewnym było, że razem z bębnami pojawi się także seria werbli.

Werbel Mapex Black Panther Nomad Werble

Werbel Mapex Black Panther Nomad

Dzięki oficjalnemu dystrybutorowi sprzętu Mapex, firmie Zibi, prezentujemy wam kolejny z serii werbli Black Panther. Jak prezentuje się ten instrument? Zapraszamy poniżej.

Werbel DW Vault Edge Werble

Werbel DW Vault Edge

Zapewne niektórym ciężko będzie się odnieść do niniejszej prezentacji werbla DW, ponieważ jest to już coś więcej niż jedynie instrument. Pamiętajcie o tym, czytając poniższy opis, bo tylko w ten sposób można pojąć całą ideę i kosmiczną cenę za Vault Edge.

Werble Tama Metalworks Werble

Werble Tama Metalworks

Stali czytelnicy mogą pamiętać naszą prezentację z numeru 5/10, gdzie na statyw wzięliśmy werbel Tama Metalworks o wymiarach 13"x4", którego obecnie już nie ma w ofercie. Tym razem od dystrybutora firmy Meinl Distribution dostaliśmy konkretny zestaw trzech instrumentów serii Metalworks.

Werble Dixon Artisan Equator Werble

Werble Dixon Artisan Equator

Dixon to firma, której dynamiczny rozwój niejednokrotnie nas zadziwił. Producent coraz pewniej poczyna sobie na rynku instrumentów profesjonalnych i staje się realną konkurencją dla perkusyjnych potentatów.

Werble World Max Werble

Werble World Max

Na naszym rynku, za sprawą opolskiego dystrybutora sprzętu muzycznego firmy Ragtime, pojawił się sprzęt mało znanego producenta World Max. Przyznajemy, że była to nasza pierwsza styczność z tą marką i z tym większą ciekawością zabraliśmy się za rozpakowanie i obstukiwanie pięciu werbli, które w dzisiejszym teście omawiamy.

Werble MS Custom Drums Werble

Werble MS Custom Drums

Przyszła pora na prezentację czegoś naprawdę wyjątkowego. Nie dość, że firma jest polska to do tego produkuje instrumenty w sposób inny niż to, co zazwyczaj widzimy na rynku. Zapraszamy!

Werbel DW Super Solid Edge Werble

Werbel DW Super Solid Edge

Po raz kolejny na łamach naszej rubryki testów gościmy werbel Drum Workshop. Testowaliśmy już werble Super Solid oraz Edge, a tym razem przyjrzymy się modelowi o wymiarach 13x5, opatrzonemu nazwą Super Solid Edge.

Werble Tama S.L.P. (drewno) Werble

Werble Tama S.L.P. (drewno)

Sound Lab Project - po prostu. Taką nazwę nosi osiem zupełnie nowych modeli werbli japońskiego producenta. Od firmy Meinl Distribution - dystrybutora Tama w Polsce - dostaliśmy najpierw cztery metalowe modele, teraz przyszedł czas na drewniane.

Drumcraft Liquid Chrome Werble

Drumcraft Liquid Chrome

Po raz kolejny mamy okazję przetestować werbel ze stajni Drumcraft. Nasza dotychczasowa styczność z tą manufakturą dostarczała bardzo pozytywnych wrażeń.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.