Testy

Paiste Twenty Blachy

Paiste Twenty

Firma Paiste odświeżyła listę modeli w każdej serii swoich talerzy, Dzięki firmie Gewa Polska mogliśmy dokładniej przyjrzeć się serii Twenty i sprawdzić, co też ma do zaoferowania.

Blachy Sabian AAX X-Plosion Blachy

Blachy Sabian AAX X-Plosion

Nowoczesne i jasne. Te dwie właściwości jako główne widnieją w katalogu firmy Sabian, gdy otworzymy na stronie z talerzami AAX. Przyjrzyjmy się zatem talerzom o ciekawej nazwie "X-plosion", która to zapowiada, jaki jest charakter i przeznaczenie talerzy.

Blachy Sabian Vault Artisan Blachy

Blachy Sabian Vault Artisan

W kolejnej paczce talerzy do testów z krakowskiego Music Info otrzymaliśmy coś naprawdę specjalnego - hihaty i crashe Sabian serii Vault Artisan. Zapraszamy do przeczytania opisu naszych wrażeń z gry na talerzach z serii Vault Artisan.

Blachy Soultone Moffett Series Blachy

Blachy Soultone Moffett Series

W poprzednich testach Perkusisty mieliśmy okazję zapoznać się z wybranymi modelami talerzy Soultone z poszczególnych serii. Tym razem przyjrzymy się dokładniej całemu setowi - mianowicie Moffett Series, stworzonemu we współpracy z amerykańskim bębniarzem Jonathanem Moffettem.

Blachy Zildjian Z3 Blachy

Blachy Zildjian Z3

Z nieukrywaną radością dowiedzieliśmy się, że oficjalny dystrybutor tych znanych blaszek, firma Zibi, podeśle nam komplet talerzy do przetestowania. Jaki jest rezultat?

Blachy Orion Mainstream Blachy

Blachy Orion Mainstream

Marka Orion znana jest jako producent ekonomicznych, lecz dobrej jakości talerzy perkusyjnych. Tym razem testujemy serię blach Orion Mainstream.

Blachy Stagg Black Metal Series Blachy

Blachy Stagg Black Metal Series

Testujemy talerze perkusyjne z serii Black Metal belgijskiego producenta Stagg.

Blachy Soultone Blachy

Blachy Soultone

Magazyn Perkusista pod lupę bierze produkowane w Turcji blachy Soultone. Czy warte są swojej ceny?

Blachy Sabian APX Blachy

Blachy Sabian APX

Testujemy blachy Sabian APX, przeznaczone dla perkusistów grających ciężkie odmiany rocka.

Blachy Sabian Vault Blachy

Blachy Sabian Vault

Sabian to firma, której szerzej perkusistom przedstawiać nie trzeba. To jedna z wiodących i popularniejszych marek w perkusyjnym świecie, która systematycznie proponuje nowe i ciekawe rozwiązania. W bogatej ofercie kanadyjskiego producenta talerze serii Sabian Vault zajmują specjalne miejsce. 

Blacha Paiste China Rude 18" Blachy

Blacha Paiste China Rude 18"

Firma Paiste należy do czołowej grupy producentów talerzy perkusyjnych. W polskiej prasie niezbyt często można było spotkać testy blach tej firmy, szczególnie w przypadku modeli dość starych, ale poprzez swoje specyficzne właściwości bardzo aktualnych. A szkoda, bowiem Paiste ma wypracowany szereg talerzy które okazały się ponadczasowe i od kilkunastu jak nie kilkudziesięciu lat niezmiennie zasilają wiele zestawów słynnych perkusistów.

Blachy Amedia Galanta: hi-hat 14", ride 20" Blachy

Blachy Amedia Galanta: hi-hat 14", ride 20"

W ostatnim czasie na polskim rynku pojawiła się bardzo duża oferta blach przeróżnych firm. Jest to sytuacja, która jak najbardziej cieszy naszych rodzimych perkusistów.