Testy

Meinl Byzance efekty i crashe Blachy

Meinl Byzance efekty i crashe

W dzisiejszym teście przyjrzymy się talerzom serii Meinl, które niejako stanowią uzupełnienie do blach omówionych w numerze "Perkusisty" 7/12 - mianowicie do Byzance Sand, sygnowanych przez Benny'ego Greba. Przed Wami cztery talerze efektowe Meinl Byzance.

Paiste Black Alpha Hyper Set Blachy

Paiste Black Alpha Hyper Set

Firma Paiste zawsze słynęła z doskonałej jakości kolorowych talerzy. Seria Alpha to znów jedna z ciekawszych serii talerzy, jakie mamy dostępne na naszym rynku. Zobaczmy na podstawie całego setu blach, jakie instrumenty poleca nam Joey Jordison. 

Blachy Sabian Artisan Vault Blachy

Blachy Sabian Artisan Vault

Seria talerzy kanadyjskiego producenta gościła już na naszych łamach w numerze 6/09 (z Portnoyem na okładce). Mieliśmy wtedy hi-haty i crashe o parzystych wymiarach. Tym razem mamy kilka innych modeli.

Meinl M-Series Fusion Medium Blachy

Meinl M-Series Fusion Medium

M-Series, zaprezentowana po raz pierwszy w 2010 roku, to efekt pięcioletniej pracy niemieckiego producenta. Jest to pierwsza linia talerzy produkowanych z brązu B20 w niemieckiej fabryce, a nie - jak dotychczas - w tureckim oddziale.

Blachy Paiste 2002 Blachy

Blachy Paiste 2002

Nie trzeba chyba nikomu przedstawiać talerzy Paiste 2002. Od kilkudziesięciu lat ochoczo łechcą nasze uszy na nagraniach największych gwiazd. Ciężko przejść obok nich obojętnie. Charakterystyczne czerwone logo towarzyszy muzykom wszystkich gatunków.

Istanbul Agop ION Xist i Alchemy Blachy

Istanbul Agop ION Xist i Alchemy

Turecki producent blach w tym roku poszerzył swoją ofertę o cztery nowe crashe. Prezentowane tu talerze to ostatnio bardzo "modne" modele z otworami, o charakterystycznym brzmieniu pomiędzy crashem i chiną.

Meinl Byzance Sand - Benny Greb Blachy

Meinl Byzance Sand - Benny Greb

Talerze tej serii produkowane są w tureckiej manufakturze w przeciwieństwie do reszty oferty Meinl, która powstaje w niemieckiej fabryce.

Istanbul Agop Signature 22" Ride Blachy

Istanbul Agop Signature 22" Ride

Turecki producent talerzy słynie z olbrzymiej palety brzmień. Odpowiedniki wielu z nich ciężko szukać w ofercie innych firm. Tak jest właśnie z naszym ridem.

Zildjian K Custom Dark Complex Blachy

Zildjian K Custom Dark Complex

Oferta Zildjiana dla perkusistów z kręgów jazzowych jest ostatnio sukcesywnie poszerzana. Obok nowych modeli K Constantinople, które mieliśmy okazję przetestować w poprzednim numerze na rynek trafiły niedawno dwa modele ride?ów z serii K Custom.

Blachy Zildjian K Constantinople Blachy

Blachy Zildjian K Constantinople

Zildjian Constantinople to seria wprowadzona do produkcji przez samego Armanda Zildjiana w 1998 roku. Dedykowana była przede wszystkim perkusistom poruszającym się w kręgach zdecydowanie jazzowych i pokrewnych.

Talerze Istanbul Agop Art 20 Blachy

Talerze Istanbul Agop Art 20

Segment rynku z instrumentami entry level i semi-pro jest miejscem prawdopodobnie najostrzejszej konkurencji i walki o klienta.

Talerze Paiste Boomer Blachy

Talerze Paiste Boomer

Prezentujemy talerze Paiste, sygnowane przez jedną ze sztandarowych postaci firmy - Nicko McBraina z Iron Maiden.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"