Testy

Meinl Byzance Vintage Pure Crash Blachy

Meinl Byzance Vintage Pure Crash

Talerze Meinl Byzance cały czas powiększają swoją ofertę brzmieniową.

Talerze Zildjian Kerope Blachy

Talerze Zildjian Kerope

Talerze Zildjian Kerope to tegoroczna nowość od najstarszego producenta perkusyjnego na świecie.

Istanbul Agop hi-haty Blachy

Istanbul Agop hi-haty

W ostatnim numerze prezentowaliśmy prawdziwe dzieło sztuki od tureckich rzemieślników z Istanbul Agop. Ride 30th Anniversary o wielkości 26 cali, kuty w pełni ręcznie, wraz z kopułką. Dziś przyjrzymy się dwóm nowym hi-hatom.

Paiste Rude 2014 Blachy

Paiste Rude 2014

W tym roku szwajcarska firma zaprezentowała kilka naprawdę bardzo interesujących modeli talerzy, przeznaczonych do praktycznie każdej stylistyki muzycznej. 

Istanbul Agop 30th Anniversary Ride Blachy

Istanbul Agop 30th Anniversary Ride

Rzadko robimy prezentację pojedynczego talerza na niemal dwóch stronach. Sprawa jest jednak wyjątkowa i chcielibyśmy tym sposobem przedstawić wam wielkość tego instrumentu…

Blachy Paiste PST7 Blachy

Blachy Paiste PST7

Znana z precyzji, dokładności i powtarzalności szwajcarska firma wprowadziła kolejną serię, mającą wyjść naprzeciw tym, którzy potrzebują zawodowych talerzy w nieco tańszych cenach niż śmietanka Paiste. Czyżby znowu ta sama śpiewka? Zapraszamy!

Talerze Paiste PST5 2014 Blachy

Talerze Paiste PST5 2014

Nowa odsłona talerzy dla początkujących perkusistów. Oficjalny dystrybutor Paiste w naszym kraju - Gewa Polska dostarczyła nam dwa wielkie pudła, wypełnione całą serią talerzy.

Meinl: nowości 2014 cz.2 Blachy

Meinl: nowości 2014 cz.2

W drugiej odsłonie prezentacji nowych propozycji firmy Meinl na rok 2014 skupimy się na talerzach Byzance i od razu uprzedzamy… uzupełnijcie zapasy wody.

Meinl: nowości 2014 cz.1 Blachy

Meinl: nowości 2014 cz.1

Niemiecki producent talerzy w tym roku nie pojawi się z nową serią talerzy, bo… nie ma takiej potrzeby.

Talerze efektowe Istanbul Agop Blachy

Talerze efektowe Istanbul Agop

Słynny turecki producent, znany z pięknie brzmiących klasycznych talerzy, ma w swoim arsenale sporo ciekawych efektów, które mogą doskonale ubarwić nasze brzmienie.

Zildjian - zestaw Mike’a Mangini Blachy

Zildjian - zestaw Mike’a Mangini

Prezentacja każdego instrumentu perkusyjnego najlepiej sprawdza się, gdy mamy możliwość porównania go z innymi instrumentami z podobnej półki lub gdy mamy pewien konkretny koncept.

Talerze Paiste Signature Precision Blachy

Talerze Paiste Signature Precision

Słynna seria Paiste Signature pozostaje dla wielu perkusistów wciąż nieosiągalna ze względu na zabójcze ceny talerzy. Firma zorientowała się w tym temacie i postanowiła coś zaradzić. Tak powstała seria Precision.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.