Testy

Blachy Paiste PST7 Blachy

Blachy Paiste PST7

Znana z precyzji, dokładności i powtarzalności szwajcarska firma wprowadziła kolejną serię, mającą wyjść naprzeciw tym, którzy potrzebują zawodowych talerzy w nieco tańszych cenach niż śmietanka Paiste. Czyżby znowu ta sama śpiewka? Zapraszamy!

Talerze Paiste PST5 2014 Blachy

Talerze Paiste PST5 2014

Nowa odsłona talerzy dla początkujących perkusistów. Oficjalny dystrybutor Paiste w naszym kraju - Gewa Polska dostarczyła nam dwa wielkie pudła, wypełnione całą serią talerzy.

Meinl: nowości 2014 cz.2 Blachy

Meinl: nowości 2014 cz.2

W drugiej odsłonie prezentacji nowych propozycji firmy Meinl na rok 2014 skupimy się na talerzach Byzance i od razu uprzedzamy… uzupełnijcie zapasy wody.

Meinl: nowości 2014 cz.1 Blachy

Meinl: nowości 2014 cz.1

Niemiecki producent talerzy w tym roku nie pojawi się z nową serią talerzy, bo… nie ma takiej potrzeby.

Talerze efektowe Istanbul Agop Blachy

Talerze efektowe Istanbul Agop

Słynny turecki producent, znany z pięknie brzmiących klasycznych talerzy, ma w swoim arsenale sporo ciekawych efektów, które mogą doskonale ubarwić nasze brzmienie.

Zildjian - zestaw Mike’a Mangini Blachy

Zildjian - zestaw Mike’a Mangini

Prezentacja każdego instrumentu perkusyjnego najlepiej sprawdza się, gdy mamy możliwość porównania go z innymi instrumentami z podobnej półki lub gdy mamy pewien konkretny koncept.

Talerze Paiste Signature Precision Blachy

Talerze Paiste Signature Precision

Słynna seria Paiste Signature pozostaje dla wielu perkusistów wciąż nieosiągalna ze względu na zabójcze ceny talerzy. Firma zorientowała się w tym temacie i postanowiła coś zaradzić. Tak powstała seria Precision.

Meinl Byzance Vintage Crash 16 i 18 Blachy

Meinl Byzance Vintage Crash 16 i 18

Już dwukrotnie na naszych łamach prezentowaliśmy talerze serii Byzance. Były to talerze Benny’ego Greba oraz kilka blach efektowych. Tym razem dostaliśmy do ostukania coś bardziej klasycznego.

Sabian - zwycięzcy głosowania 2013 Blachy

Sabian - zwycięzcy głosowania 2013

Firma Sabian po raz drugi zorganizowała wielki konkurs na to, jakie nowe talerze chcielibyśmy zobaczyć w arsenale sprzętowym kanadyjskiej firmy. Mamy więc 4 ciekawe talerze, które poniżej nieco bliżej przedstawiamy. 

Istanbul Agop MS-X Set Blachy

Istanbul Agop MS-X Set

Często pytacie w korespondencji o sprzęt dla początkujących, a konkretnie o zestawy talerzy, które - jak wiadomo - są tańsze od pojedynczych instrumentów. Mamy więc dla was coś bardzo ciekawego.

Meinl Byzance Extra Dry Thin Ride 22 Blachy

Meinl Byzance Extra Dry Thin Ride 22

Rodzina talerzy Meinl Byzance to obecnie motor napędowy niemieckiego producenta. Modele Byzance podzielone są na 6 serii, gdzie wśród nich znajduje się bardzo interesująca Extra Dry, co w pełni oddaje charakter talerzy.

Blachy Anatolian Ultimate Blachy

Blachy Anatolian Ultimate

Talerze Anatolian to oczywiście blaszki tureckie. Dystrybutor talerzy, firma Music Media, długo zwlekała z podesłaniem nam kompletu blach, z prostego względu, talerze cieszą się dużym powodzeniem, więc w magazynie ciągły ruch. Czy zasłużenie? Zobaczcie z nami…

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"