Testy

Meinl Viva Rhythm Perkusjonalia

Meinl Viva Rhythm

Z wypiekami na twarzy rozpakowywałem siedem paczek z instrumentami perkusyjnymi Meinl Viva Rhythm, które dojechały do mojego studia perkusyjnego na testy.

Meinl Junior Djembe Perkusjonalia

Meinl Junior Djembe

Na Allegro roi się od małych bębenków djembe, adresowanych do amatorów tego instrumentu i dzieci. Ich estetyka bywa dyskusyjna, brzmienie również.

LP Raw Series Perkusjonalia

LP Raw Series

W zeszłym roku czołowy producent instrumentów perkusyjnych, firma Latin Percussion, zaprezentowała bardzo atrakcyjny wizualnie zestaw perkusjonaliów przeznaczonych np. do ulicznej gry. Jak to wygląda w praktyce?

Meinl Hybrid Slap-Top Cajon Perkusjonalia

Meinl Hybrid Slap-Top Cajon

Przedstawiliśmy już dwa "pielgrzymkowe" cajony 2GO, będące tegoroczną nowością od Meinl Percussion. Przed wami kolejny nieszablonowy produkt.

Meinl Cajon2GO Perkusjonalia

Meinl Cajon2GO

W tym roku ekipa Meinl Percussion nie próżnowała. Mamy cały zestaw nowości ze świata instrumentów perkusyjnych. Pamiętajmy też, że marka słynie z wielu innowacyjnych rozwiązań. Jak zaprezentują się dwa nowe cajony?

Roland El Cajon EC-10 Perkusjonalia

Roland El Cajon EC-10

Jest to jedna z największych nowości w tym roku w świecie bębnów elektronicznych i być może od sukcesu tego instrumentu może zależeć obraz bębnów w przyszłości.

Meinl Headliner String Cajon Perkusjonalia

Meinl Headliner String Cajon

Zachwycamy się talerzami Meinl, zapominając często o bardzo mocnej gałęzi instrumentów tego producenta, jakimi są perkusjonalia, w tym wspaniałe cajony. Czy nowy Headliner dołączy do grona instrumentów godnych polecenia?

Meinl Ching Ring i Tambourine Perkusjonalia

Meinl Ching Ring i Tambourine

Od czasu do czasu, dla odświeżenia uszu, warto pogrzebać w magazynach firm i przyjrzeć się jakimś ciekawym dodatkom.

Schlagwerk CBA2S Perkusjonalia

Schlagwerk CBA2S

Nasz dział prezentacji staje się powoli kącikiem majsterkowicza.

Schlagwerk Cajinto Skinwood CC205 Perkusjonalia

Schlagwerk Cajinto Skinwood CC205

W zeszłym miesiącu prezentowaliśmy dwie nowości "normalnych" cajonów od specjalistów ze Schlagwerk. W tym miesiącu teoretycznie coś małego, ale jak się okazuje bardzo kreatywnego…

Schlagwerk: Agile i 2inONE Perkusjonalia

Schlagwerk: Agile i 2inONE

Niemiecka firma Schlagwerk to uznani specjaliści w produkcji cajonów. Do naszej redakcji dotarło wielkie pudło, gdzie mieniło się kilka ciekawych "budek dla ptaków".

Meinl - Cajony Headliner ze statywem Perkusjonalia

Meinl - Cajony Headliner ze statywem

Niemiecka firma jest nie tylko gigantem w produkcji talerzy perkusyjnych, które już niejednokrotnie przedstawialiśmy na naszych łamach, ale także instrumentów perkusyjnych wysokiej jakości. Przedstawiamy poniżej trzy cajony oraz coś, na czym owe cajony możemy umieścić.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.