Testy

Meinl Cajon2GO Perkusjonalia

Meinl Cajon2GO

W tym roku ekipa Meinl Percussion nie próżnowała. Mamy cały zestaw nowości ze świata instrumentów perkusyjnych. Pamiętajmy też, że marka słynie z wielu innowacyjnych rozwiązań. Jak zaprezentują się dwa nowe cajony?

Roland El Cajon EC-10 Perkusjonalia

Roland El Cajon EC-10

Jest to jedna z największych nowości w tym roku w świecie bębnów elektronicznych i być może od sukcesu tego instrumentu może zależeć obraz bębnów w przyszłości.

Meinl Headliner String Cajon Perkusjonalia

Meinl Headliner String Cajon

Zachwycamy się talerzami Meinl, zapominając często o bardzo mocnej gałęzi instrumentów tego producenta, jakimi są perkusjonalia, w tym wspaniałe cajony. Czy nowy Headliner dołączy do grona instrumentów godnych polecenia?

Meinl Ching Ring i Tambourine Perkusjonalia

Meinl Ching Ring i Tambourine

Od czasu do czasu, dla odświeżenia uszu, warto pogrzebać w magazynach firm i przyjrzeć się jakimś ciekawym dodatkom.

Schlagwerk CBA2S Perkusjonalia

Schlagwerk CBA2S

Nasz dział prezentacji staje się powoli kącikiem majsterkowicza.

Schlagwerk Cajinto Skinwood CC205 Perkusjonalia

Schlagwerk Cajinto Skinwood CC205

W zeszłym miesiącu prezentowaliśmy dwie nowości "normalnych" cajonów od specjalistów ze Schlagwerk. W tym miesiącu teoretycznie coś małego, ale jak się okazuje bardzo kreatywnego…

Schlagwerk: Agile i 2inONE Perkusjonalia

Schlagwerk: Agile i 2inONE

Niemiecka firma Schlagwerk to uznani specjaliści w produkcji cajonów. Do naszej redakcji dotarło wielkie pudło, gdzie mieniło się kilka ciekawych "budek dla ptaków".

Meinl - Cajony Headliner ze statywem Perkusjonalia

Meinl - Cajony Headliner ze statywem

Niemiecka firma jest nie tylko gigantem w produkcji talerzy perkusyjnych, które już niejednokrotnie przedstawialiśmy na naszych łamach, ale także instrumentów perkusyjnych wysokiej jakości. Przedstawiamy poniżej trzy cajony oraz coś, na czym owe cajony możemy umieścić.

Meinl Cajon - Artisan Edition Perkusjonalia

Meinl Cajon - Artisan Edition

Niemiecki producent talerzy to także bardzo uznana marka, jeżeli chodzi o produkcję wszelakich perkusjonaliów.

Perkusjonalia Latin Percussion Perkusjonalia

Perkusjonalia Latin Percussion

Firma Zibi, która jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu LP, wysłała nam pudełko z ciekawymi zabawkami. Do zaprezentowania dostaliśmy kilka ciekawych instrumentów, którym przyjrzymy się kolejno, dając niektórym możliwość zobaczenia po raz pierwszy kilku z nich.

Zenko Akebono i Omega Perkusjonalia

Zenko Akebono i Omega

Już po kwadransie, spędzonym z dwoma fantastycznymi instrumentami perkusyjnymi Zenko, wiedziałem, że ciężko będzie się z nimi rozstać.

Cajon Pedal i werbel MCS1-BK Perkusjonalia

Cajon Pedal i werbel MCS1-BK

Uliczne muzykowanie staje się w naszym kraju coraz popularniejsze. Od kilku tygodni poszukuję hardware’u, który zmieni mojego cajona w secik perkusyjny, bym mógł wyjść do ludzi i pograć.