Testy

Meinl Cajon - Artisan Edition Perkusjonalia

Meinl Cajon - Artisan Edition

Niemiecki producent talerzy to także bardzo uznana marka, jeżeli chodzi o produkcję wszelakich perkusjonaliów.

Perkusjonalia Latin Percussion Perkusjonalia

Perkusjonalia Latin Percussion

Firma Zibi, która jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu LP, wysłała nam pudełko z ciekawymi zabawkami. Do zaprezentowania dostaliśmy kilka ciekawych instrumentów, którym przyjrzymy się kolejno, dając niektórym możliwość zobaczenia po raz pierwszy kilku z nich.

Zenko Akebono i Omega Perkusjonalia

Zenko Akebono i Omega

Już po kwadransie, spędzonym z dwoma fantastycznymi instrumentami perkusyjnymi Zenko, wiedziałem, że ciężko będzie się z nimi rozstać.

Cajon Pedal i werbel MCS1-BK Perkusjonalia

Cajon Pedal i werbel MCS1-BK

Uliczne muzykowanie staje się w naszym kraju coraz popularniejsze. Od kilku tygodni poszukuję hardware’u, który zmieni mojego cajona w secik perkusyjny, bym mógł wyjść do ludzi i pograć.

Djembe Kangaba Perkusjonalia

Djembe Kangaba

Po wypiekach na twarzy zasapanego kuriera, który wnosił do redakcji wielki karton z bębnem djembe marki Kangaba, jaki dopłynął do nas z afrykańskiej miejscowości Bamako w Mali, wnioskowałem, że musi być to solidny, ciężki instrument.

Cajon Schlagwerk CP130 X-One Perkusjonalia

Cajon Schlagwerk CP130 X-One

Dobry cajon na początek nie musi kosztować ani średniej krajowej, ani nawet jej połowy. Do testów miałem znakomity "karmnik" firmy Schlagwerk.

DADI BG6575 Perkusjonalia

DADI BG6575

Dwa niewielkie bębny mają wielkie możliwości w świecie rytmu. Nieprzypadkowo są prawie nieodłącznym elementem dużych zestawów percussion.

Schlagwerk CP-608 Fineline Dark Night Perkusjonalia

Schlagwerk CP-608 Fineline Dark Night

W 2016 roku był hitem designerskim i sprzedażowym wśród cajonów z wyższej półki. W tym ma trochę lepszą cenę. Mowa o wysoce profesjonalnym "karmniku" z najszlachetniejszej rodziny cajonów Schlagwerka - Fineline.

Roland EC-10M Perkusjonalia

Roland EC-10M

To kolejne po EL-Cajonie EC-10 urządzenie Rolanda przeznaczone dla cajonerów! Tym razem będziecie mogli "zhybrydyzować" wasz akustyczny cajon.

LP John Dolmayan Percussion Pack Perkusjonalia

LP John Dolmayan Percussion Pack

Kosntruktorom z Latin Percussion udało się stworzyć zestaw małych timbalesów, doskonale implementujący się do absolutnie wszelkich stylów i zestawów perkusyjnych oraz percussion.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.