Testy

Djembe Kangaba Perkusjonalia

Djembe Kangaba

Po wypiekach na twarzy zasapanego kuriera, który wnosił do redakcji wielki karton z bębnem djembe marki Kangaba, jaki dopłynął do nas z afrykańskiej miejscowości Bamako w Mali, wnioskowałem, że musi być to solidny, ciężki instrument.

Cajon Schlagwerk CP130 X-One Perkusjonalia

Cajon Schlagwerk CP130 X-One

Dobry cajon na początek nie musi kosztować ani średniej krajowej, ani nawet jej połowy. Do testów miałem znakomity "karmnik" firmy Schlagwerk.

DADI BG6575 Perkusjonalia

DADI BG6575

Dwa niewielkie bębny mają wielkie możliwości w świecie rytmu. Nieprzypadkowo są prawie nieodłącznym elementem dużych zestawów percussion.

Schlagwerk CP-608 Fineline Dark Night Perkusjonalia

Schlagwerk CP-608 Fineline Dark Night

W 2016 roku był hitem designerskim i sprzedażowym wśród cajonów z wyższej półki. W tym ma trochę lepszą cenę. Mowa o wysoce profesjonalnym "karmniku" z najszlachetniejszej rodziny cajonów Schlagwerka - Fineline.

Roland EC-10M Perkusjonalia

Roland EC-10M

To kolejne po EL-Cajonie EC-10 urządzenie Rolanda przeznaczone dla cajonerów! Tym razem będziecie mogli "zhybrydyzować" wasz akustyczny cajon.

LP John Dolmayan Percussion Pack Perkusjonalia

LP John Dolmayan Percussion Pack

Kosntruktorom z Latin Percussion udało się stworzyć zestaw małych timbalesów, doskonale implementujący się do absolutnie wszelkich stylów i zestawów perkusyjnych oraz percussion.