Testy

Blachy Soultone Moffett Series Blachy

Blachy Soultone Moffett Series

W poprzednich testach Perkusisty mieliśmy okazję zapoznać się z wybranymi modelami talerzy Soultone z poszczególnych serii. Tym razem przyjrzymy się dokładniej całemu setowi - mianowicie Moffett Series, stworzonemu we współpracy z amerykańskim bębniarzem Jonathanem Moffettem.

Zestaw 2Box DrumIt Five Z prądem

Zestaw 2Box DrumIt Five

Na rynku pojawił się nowy elektroniczny zestaw perkusyjny o tajemniczej nazwie 2box. Dystrybutor sprzętu, firma Audiostacja - czyli specjaliści od elektroniki wszelakiej - podrzuciła nam jeden zestaw celem bliższego zapoznania.

Zestaw Roland TD-4K Z prądem

Zestaw Roland TD-4K

Firma Roland ma nieźle rozbudowaną ofertę, jeżeli chodzi o instrumenty perkusyjne. Roland Polska podesłał nam tym razem kompaktowy model perkusji elektronicznej TD-4K.

Mocowanie mikrofonu Kelly Shu Akcesoria

Mocowanie mikrofonu Kelly Shu

Pete Riley wraz z Adamem Kubackim przybliżają szczegóły mechanizmu, który zaoszczędzi twój czas i zagwarantuje optymalne parametry brzmienia centralki w każdych warunkach.

Stopy Tama Iron Cobra Hardware

Stopy Tama Iron Cobra

Firma Interton, oficjalny dystrybutor Tama, podrzuciła nam trzy stopki Iron Cobra celem przedstawienia zmian w kolejnych modelach Kobry. Do testów dostaliśmy trzy modele maszynek. Kolejno: Power, Rolling i Flexi Glide.

Blachy Zildjian Z3 Blachy

Blachy Zildjian Z3

Z nieukrywaną radością dowiedzieliśmy się, że oficjalny dystrybutor tych znanych blaszek, firma Zibi, podeśle nam komplet talerzy do przetestowania. Jaki jest rezultat?

Blachy Orion Mainstream Blachy

Blachy Orion Mainstream

Marka Orion znana jest jako producent ekonomicznych, lecz dobrej jakości talerzy perkusyjnych. Tym razem testujemy serię blach Orion Mainstream.

Werble DW Collectors (Knurled) Werble

Werble DW Collectors (Knurled)

Testujemy dla Was werble DW Collectors w wersji wykończenia Knurled. Czy są one warte swojej ceny? Odpowiedź brzmi...

Pad Gibraltar SC-LPP Akcesoria

Pad Gibraltar SC-LPP

Nie będziesz dobrym perkusistą, jeśli nie opanujesz i nie pokochasz werbla. Wiedzą o tym doskonale młodzi perkmani, walczący z dwójkami, triolami i... sąsiadami.

Słuchawki Roland RH-200V i RH-D20 Z prądem

Słuchawki Roland RH-200V i RH-D20

Każdy bębniarz powinien zadbać nie tylko o dobrej jakości sprzęt perkusyjny, ale także o całe środowisko wokół perkusyjne tj. metronomy czy właśnie słuchawki.

Werble akrylowe RCI Werble

Werble akrylowe RCI

Poprzednio przedstawiliśmy testy bębnów akrylowych amerykańskiej marki RCI Starlite. Teraz nadszedł czas, aby przyjrzeć się bliżej werblom tej firmy.

Blachy Stagg Black Metal Series Blachy

Blachy Stagg Black Metal Series

Testujemy talerze perkusyjne z serii Black Metal belgijskiego producenta Stagg.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Tylko teraz:
Promocja na start: 1 miesiąc za 1 zł!