Co nas czeka na Silesia Drum Festival? Dużo dobrego!

Dodano: 21.09.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Powoli zbliżamy się do perkusyjnej imprezy roku w Polsce. Trzecia edycja Silesia Drum Festival. Poniżej kilka najważniejszych informacji (w przypadku ewentualnych zmian, artykuł będzie aktualizowany!).

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Jeśli lubisz nasze treści, rozważ zakup pełnego dostępu cyfrowego do całej zawartości naszego serwisu.

Silesia Drum Festival zabębni po raz trzeci, ale pierwszy raz pod nową, zaktualizowaną nazwą idącą, rzecz jasna, w parze z nazwą organizatora wydarzenia, którym jest sklep Silesia Drum.

Artyści Silesia Drum Festival

Na deskach Chorzowskiego Centrum Kultury wystąpi międzynarodowe grono stylistycznie różnorodnych artystów:

Silesia Drum Festival - przebieg

Na tę chwilę nie została podana kolejność występów artystów, co stanowi zaproszenie do uczestniczenia już od pierwszych minut imprezy. Wspomniany Ch.C.K. to obiekt z salą o bardzo dobrej akustyce, wygodnej, ale jednocześnie bardzo klimatycznej z dużą, przejrzystą sceną. Przebieg imprezy będzie podobny do tego co mieliśmy w latach 2018 i 2019. Po występie 3 artystów nastąpi dłuższa przerwa celem posilenia się w podstawionym foodtrucku, a także skorzystania ze sklepiku sklepu Silesia Drum. Ponadto będzie można zapoznać się z ofertą firm, które będą prezentować swój sprzęt, m.in marki:

Doskonały termin!

Impreza odbędzie się 30 października 2022, czyli w niedzielę. Drzwi Ch.C.K. (Henryka Sienkiewicza 3) otwarte będą od godziny 12:30. Zakończenie przewidywane jest w okolicach godz. 20:00, co daje doskonałe możliwości organizacji transportu, jak i spokojnego przygotowania się do nadchodzącego tygodnia.

Organizatorem wydarzenia jest śląski sklep perkusyjnym Silesia Drum.

Bilety wyłącznie do kupienia w sklepie >> SILESIA DRUM <<

 

Quiz – Pieśń o Rolandzie
1 / 12
Na rozgrzewkę – Roland to firma, która została założona w latach 70 w:
Dalej !
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto kupić dostęp do serwisu Magazynu Perkusista?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.
Dowiedz się więcej
Promocja! Miesiąc za "piątaka"