Co nas czeka na Silesia Drum Festival? Dużo dobrego!

Dodano: 21.09.2022
Autor: Magazyn Perkusista

Powoli zbliżamy się do perkusyjnej imprezy roku w Polsce. Trzecia edycja Silesia Drum Festival. Poniżej kilka najważniejszych informacji (w przypadku ewentualnych zmian, artykuł będzie aktualizowany!).

Ten artykuł czytasz ZA DARMO w ramach bezpłatnego dostępu. Zarejestruj się i zaloguj, by mieć dostęp do wszystkich treści. Możesz też wykupić dostęp cyfrowy i wesprzeć rozwój serwisu.

Silesia Drum Festival zabębni po raz trzeci, ale pierwszy raz pod nową, zaktualizowaną nazwą idącą, rzecz jasna, w parze z nazwą organizatora wydarzenia, którym jest sklep Silesia Drum.

Artyści Silesia Drum Festival

Na deskach Chorzowskiego Centrum Kultury wystąpi międzynarodowe grono stylistycznie różnorodnych artystów:

Silesia Drum Festival - przebieg

Na tę chwilę nie została podana kolejność występów artystów, co stanowi zaproszenie do uczestniczenia już od pierwszych minut imprezy. Wspomniany Ch.C.K. to obiekt z salą o bardzo dobrej akustyce, wygodnej, ale jednocześnie bardzo klimatycznej z dużą, przejrzystą sceną. Przebieg imprezy będzie podobny do tego co mieliśmy w latach 2018 i 2019. Po występie 3 artystów nastąpi dłuższa przerwa celem posilenia się w podstawionym foodtrucku, a także skorzystania ze sklepiku sklepu Silesia Drum. Ponadto będzie można zapoznać się z ofertą firm, które będą prezentować swój sprzęt, m.in marki:

Doskonały termin!

Impreza odbędzie się 30 października 2022, czyli w niedzielę. Drzwi Ch.C.K. (Henryka Sienkiewicza 3) otwarte będą od godziny 12:30. Zakończenie przewidywane jest w okolicach godz. 20:00, co daje doskonałe możliwości organizacji transportu, jak i spokojnego przygotowania się do nadchodzącego tygodnia.

Organizatorem wydarzenia jest śląski sklep perkusyjnym Silesia Drum.

Bilety wyłącznie do kupienia w sklepie >> SILESIA DRUM <<

 

QUIZ – Nie wiesz tego o Evans!
1 / 12
Evans jest w rodzinie firmy D’Addario wspólnie z marką pałeczek…
Dalej !
Perkusista - online
Platforma medialna
Magazynu Perkusista
Dołącz do nas
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.