Testy

Zestaw Dixon Riot Standard Bębny

Zestaw Dixon Riot Standard

Prezentowaliśmy ostatnio kilka bębnów z wysokiej półki cenowej. Przyszedł czas na zaprezentowanie sprzętu, który jest w zasięgu ręki niemal każdego początkującego perkusisty. Jakie są zalety i wady takiego sprzętu? Sprawdźmy!

Zestaw Pearl Export Series Bębny

Zestaw Pearl Export Series

Minęło trzydzieści lat od powstania najlepiej sprzedających się bębnów budżetowych w historii. Pearl wraca do zestawu Export z dodatkowymi zmianami.

Mapex Saturn IV - MH Edition Bębny

Mapex Saturn IV - MH Edition

Pilnie obserwowaliśmy firmę Mapex ostatnimi czasy. Już podczas targów NAMM przykuły naszą uwagę fenomenalnie wykończone instrumenty, szczególnie zestaw Russa Millera. Okazuje się, że "transfer" tego uznanego muzyka sesyjnego do Mapexa ma swoje uzasadnienie…

Zestaw Tama Star Bębny

Zestaw Tama Star

W obecnych czasach firmy perkusyjne bardzo mocno uderzyły w półkę bębnów dla świadomych początkujących, które mieszczą się w przedziale cenowym między 2,5-3,5 tys. złotych.

Zestaw Dixon Fuse FS-522 Bębny

Zestaw Dixon Fuse FS-522

Firma Dixon to producent bębnów, który powinien zainteresować wszystkich tych, którzy poszukują bębnów tanich i w dobrej jakości. Niby stara śpiewka, prawda?

Zestaw PDP Concept Birch Bębny

Zestaw PDP Concept Birch

Ciągnie wilka do lasu, chciałoby się rzec, patrząc na zestaw PDP Concept. W numerze 7/12, gdzie spoglądał na nas z okładki Marco Minnemann, sprawdzaliśmy klonowe oblicze tych zestawów. Przyszedł czas na brzozę…

Bębny Tama Performer B/B Series Bębny

Bębny Tama Performer B/B Series

Po prezentacji niższych modeli bębnów od słynnej japońskiej firmy Tama, które okazały się bardzo przyjemnymi propozycjami, dziś przedstawiamy wam coś z półki, na którą już trzeba wspiąć się odrobinę na palcach. Zapraszamy!

DW Solid Stave i Performance Bębny

DW Solid Stave i Performance

Obecność DW nie powinna nikogo tutaj dziwić, z dwóch względów, Po pierwsze: firma cały czas oferuje coś nowego. Po drugie: nasz dystrybutor nie śpi tylko bombarduje nas sprzętem, a biorąc pod uwagę, że jest to sprzęt bardzo dobry to? dlaczego sobie na nim nie pograć?

Bębny Dixon Blaze Bębny

Bębny Dixon Blaze

Poszukujemy ciekawych bębnów i trafiamy na Dixona. Czy nas to dziwi? Stanowczo nie.

Zestaw PDP Concept Maple Bębny

Zestaw PDP Concept Maple

Z wielką przyjemnością prezentujemy sprzęt dla wszystkich tych, którzy poszukują bębnów tanich. PDP Concept od firmy DW to oferta dla wszystkich, którzy z ok. 3 tys. PLN w kieszeni ruszają zakupić nowe bębny.

Tama Superstar Custom Hyper Drive Bębny

Tama Superstar Custom Hyper Drive

Bębny Tama to jedne z najładniejszych instrumentów, jakie obecnie są dostępne. Dotyczy to zarówno wykończenia korpusu, jak i całego osprzętu.

DW Collectors Series Standard Bębny

DW Collectors Series Standard

Wiele razy gościliśmy na naszych łamach zestawy amerykańskiej renomowanej firmy. DW ma jednak to do siebie, że bardzo przyjemnie się na nich gra i przez to też - testuje. Sprawdźmy, co przyniesie nam niniejszy Collectors, co możemy na nim zagrać?