Testy

Zestaw PDP Concept Maple Bębny

Zestaw PDP Concept Maple

Z wielką przyjemnością prezentujemy sprzęt dla wszystkich tych, którzy poszukują bębnów tanich. PDP Concept od firmy DW to oferta dla wszystkich, którzy z ok. 3 tys. PLN w kieszeni ruszają zakupić nowe bębny.

Tama Superstar Custom Hyper Drive Bębny

Tama Superstar Custom Hyper Drive

Bębny Tama to jedne z najładniejszych instrumentów, jakie obecnie są dostępne. Dotyczy to zarówno wykończenia korpusu, jak i całego osprzętu.

DW Collectors Series Standard Bębny

DW Collectors Series Standard

Wiele razy gościliśmy na naszych łamach zestawy amerykańskiej renomowanej firmy. DW ma jednak to do siebie, że bardzo przyjemnie się na nich gra i przez to też - testuje. Sprawdźmy, co przyniesie nam niniejszy Collectors, co możemy na nim zagrać?

Bębny Tama Silverstar Bębny

Bębny Tama Silverstar

Segment instrumentów entry level/semi-pro to prawdopodobnie najbardziej dynamicznie rozwijający się sektor rynku instrumentów perkusyjnych.

Zestaw Pearl Reference Pure Bębny

Zestaw Pearl Reference Pure

Dzięki firmie Silesia Music Center mamy przyjemność przedstawić Wam ulepszonego Reference?a, który w zeszłym roku pojawił się na rynku pod pełną nazwą Reference Pure. Niektórym bębny mogą wydawać się znajome. Dlaczego?

Zestaw bębnów PDP M5 Bębny

Zestaw bębnów PDP M5

Firma PMI, zajmująca się dystrybucją sprzętu renomowanej firmy DW, uraczyła nas tym razem zestawem bębnów, przeznaczonym dla perkusistów o nieco skromniejszym budżecie.

DW Collectors Twisted Tropical Olive Bębny

DW Collectors Twisted Tropical Olive

Często gościmy na naszych łamach fenomenalną firmę DW i za każdym razem prezentujemy Wam coś nowego. Także teraz mamy coś specjalnego prosto z kalifornijskiej fabryki. Dzięki firmie DW Drums Polska dostaliśmy wyjątkowy zestaw.

Gretsch Renown Maple Bębny

Gretsch Renown Maple

Witamy na łamach naszego magazynu zestaw legendarnych beczek Gretsch. Firma Zibi, która jest ofi cjalnym dystrybutorem tychże bębnów na Polskę podesłała nam wielce atrakcyjny zestaw Renown.

Mapex Black Panther - Blaster Bębny

Mapex Black Panther - Blaster

Nazwa Czarna Pantera wielu perkusistom kojarzy się z wielką mocą i uderzeniem. Dzięki uprzejmości firmy Music Info dostaliśmy świeżutki zestaw Mapexa w wersji Blaster.

Zestaw DW Performance Bębny

Zestaw DW Performance

Po raz kolejny na łamach naszego magazynu mamy okazję przyjrzeć się zestawowi Drum Workshop. Amerykańska marka, doskonale znana z produktów topowej półki, marzenie niejednego perkusisty, przyzwyczaiła nie tylko do najwyższej jakości, ale - niestety - także do wysokiej ceny oferowanego asortymentu.

Zestaw DC California Bębny

Zestaw DC California

Podejmując decyzję o wyborze bębnów wielu bębniarzy stawia na bardzo ważne kryterium, jakim jest indywidualność. Poszukują bębnów, które byłyby jedyne w swoim rodzaju, których nie ma nikt. Na naszym rynku ciężko o takie rozwiązania, firma LS Drums podsuwa nam jedno prosto z Kalifornii.
Hybrydowy zestaw Pearl E-Pro Live Bębny

Hybrydowy zestaw Pearl E-Pro Live

Firma Silesia Music Center, oficjalny dystrybutor marki Pearl na Polskę, uraczyła nas interesującym zestawem bębnów E-Pro Live. Zestaw będący połączeniem bębnów akustycznych i elektronicznych. Trochę to dziwaczne, więc przyjrzyjmy się bliżej.
Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.