Testy

DW Jazz Series Bębny

DW Jazz Series

W poprzednim miesiącu mieliśmy przyjemność zaprezentować Wam trzy zestawy firmy DW serii Collectors. Tym razem przedstawiamy DW w odsłonie zdecydowanie jazzowej, wszakże to... DW Jazz.
Bębny Bertrand Sharp Signature Bębny

Bębny Bertrand Sharp Signature

Jeszcze parę miesięcy temu mieliśmy okazję dzielić wrażenia z testów werbli rodzimej produkcji, jednak nasz krajowy producent nie próżnuje, oferując stale to nowe produkty, tym razem pełny drumset.

DW Collectors Bębny

DW Collectors

Mamy Wam do zaprezentowania dziś nie lada rarytas? Trzy zestawy serii DW Collectors dostarczone przez szaleńców perkusyjnych z firmy PMI czyli firmy, do której należy się zwracać w temacie owych beczek.

Tamburo Opera Bębny

Tamburo Opera

Świat bębnów jest niesamowicie różnorodny. Wielu bębniarzy coraz częściej poszukuje oryginalności i wyjątkowości. Chcą się czymś wyróżniać i zapaść w pamięć nie tylko słuchaczom, ale też i obserwatorom. Dla wszystkich poszukiwaczy oryginalności dystrybutor Sound Trade przygotował coś specjalnego.

Dixon Artisan MBS Bębny

Dixon Artisan MBS

Dixon nie zwalnia tempa. Dzięki oficjalnemu dystrybutorowi marki - firmie SoundTrade mieliśmy okazję przyjrzeć się dokładniej werblom, które zostały skonstruowane wspólnie z legendą konstrukcji tychże instrumentów - Chrisem Brady. Tym razem dostaliśmy do prezentacji zestaw bębnów bubinga.

Ludwig Epic Bębny

Ludwig Epic

Dzięki uprzejmości dystrybutora sprzętu Ludwig, firmie Ada Music, otrzymaliśmy do testów zestaw perkusyjny Ludwig z serii Epic w kolorze Deep Red Fade. Seria ta jest jubileuszową, gdyż została wprowadzona na rynek z okazji setnej rocznicy firmy.

Mapex Horizon Fastpack Bębny

Mapex Horizon Fastpack

Ależ zamieszanie wywołała w naszych szeregach firma Music Info przysyłając do naszej redakcji zestaw Mapexa - Horizon FastPack HXB 5074. Mały niepozorny zestaw drzemał w pudełkach, by za chwilę eksplodować pod mikrofonami.

Zestaw Mapex Meridian Maple Exotic Bębny

Zestaw Mapex Meridian Maple Exotic

Lubimy otrzymywać paczki od Music Info. Zawsze znajdujemy tam coś interesującego. Tym razem trafiliśmy, między innymi, na beczki firmy Mapex, model Meridian Maple czyli średnia półka firmy. Ale czy na pewno?

Zestaw DW Collector Series Bębny

Zestaw DW Collector Series

Doczekaliśmy się w naszej redakcji nie lada atrakcji? Firma PMI zdecydowała się na wysłanie do testów bębny nietuzinkowe. Samo obcowanie z DW Collector jest rzeczą bez wątpienia bardzo przyjemną, ale mały dodatek w przypadku niniejszego zestawu  wywołał u nasz szeroki uśmiech?

Zestaw DrumCraft Danny Gottlieb Bębny

Zestaw DrumCraft Danny Gottlieb

Bębny niemieckiej firmy DrumCraft powoli wchodzą na polski rynek. Dystrybutor sprzętu - firma Gewa Polska - dostarczył nam tytułowy zestaw celem prezentacji i sprawdzenia możliwości beczek oraz hardware?u.

Zestaw Mapex Orion Limited Bębny

Zestaw Mapex Orion Limited

Firma Music Info, oficjalny dystrybutor bębnów Mapex na Polskę, podesłała nam specjalny limitowany zestaw bębnów. Bębnów - par excellence, ponieważ zestaw składa się z samych beczek bez hardware?u.

Bębny Tama Starclassic Performer Bębny

Bębny Tama Starclassic Performer

Firma Interton podesłała nam kolejną propozycję od uznanej na całym świecie firmy Tama. Zobaczmy, jak wygląda ta hybryda bubingi i brzozy.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.