Testy

Dixon Artisan MBS Bębny

Dixon Artisan MBS

Dixon nie zwalnia tempa. Dzięki oficjalnemu dystrybutorowi marki - firmie SoundTrade mieliśmy okazję przyjrzeć się dokładniej werblom, które zostały skonstruowane wspólnie z legendą konstrukcji tychże instrumentów - Chrisem Brady. Tym razem dostaliśmy do prezentacji zestaw bębnów bubinga.

Ludwig Epic Bębny

Ludwig Epic

Dzięki uprzejmości dystrybutora sprzętu Ludwig, firmie Ada Music, otrzymaliśmy do testów zestaw perkusyjny Ludwig z serii Epic w kolorze Deep Red Fade. Seria ta jest jubileuszową, gdyż została wprowadzona na rynek z okazji setnej rocznicy firmy.

Mapex Horizon Fastpack Bębny

Mapex Horizon Fastpack

Ależ zamieszanie wywołała w naszych szeregach firma Music Info przysyłając do naszej redakcji zestaw Mapexa - Horizon FastPack HXB 5074. Mały niepozorny zestaw drzemał w pudełkach, by za chwilę eksplodować pod mikrofonami.

Zestaw Mapex Meridian Maple Exotic Bębny

Zestaw Mapex Meridian Maple Exotic

Lubimy otrzymywać paczki od Music Info. Zawsze znajdujemy tam coś interesującego. Tym razem trafiliśmy, między innymi, na beczki firmy Mapex, model Meridian Maple czyli średnia półka firmy. Ale czy na pewno?

Zestaw DW Collector Series Bębny

Zestaw DW Collector Series

Doczekaliśmy się w naszej redakcji nie lada atrakcji? Firma PMI zdecydowała się na wysłanie do testów bębny nietuzinkowe. Samo obcowanie z DW Collector jest rzeczą bez wątpienia bardzo przyjemną, ale mały dodatek w przypadku niniejszego zestawu  wywołał u nasz szeroki uśmiech?

Zestaw DrumCraft Danny Gottlieb Bębny

Zestaw DrumCraft Danny Gottlieb

Bębny niemieckiej firmy DrumCraft powoli wchodzą na polski rynek. Dystrybutor sprzętu - firma Gewa Polska - dostarczył nam tytułowy zestaw celem prezentacji i sprawdzenia możliwości beczek oraz hardware?u.

Zestaw Mapex Orion Limited Bębny

Zestaw Mapex Orion Limited

Firma Music Info, oficjalny dystrybutor bębnów Mapex na Polskę, podesłała nam specjalny limitowany zestaw bębnów. Bębnów - par excellence, ponieważ zestaw składa się z samych beczek bez hardware?u.

Bębny Tama Starclassic Performer Bębny

Bębny Tama Starclassic Performer

Firma Interton podesłała nam kolejną propozycję od uznanej na całym świecie firmy Tama. Zobaczmy, jak wygląda ta hybryda bubingi i brzozy.

Bębny akrylowe RCI Bębny

Bębny akrylowe RCI

Zaciągnęliśmy Tomka Łosowskiego do przeprowadzenia testów bębnów akrylowych amerykańskiej firmy RCI Starlite.

Bębny PDP Platinum Bębny

Bębny PDP Platinum

Sprawdźmy zestaw PDP z serii Platinum, który wysłała nam do testów firma Omni-Muz, oficjalny dystrybutor w Polsce sprzętu DW/PDP.

Zestaw Tama Starclassic Exotix "Hawaiian Thunder" Koa Bębny

Zestaw Tama Starclassic Exotix "Hawaiian Thunder" Koa

Firmy Tama nie trzeba bliżej przedstawiać. Ten japoński producent bębnów jest z pewnością jedną z bardziej rozpoznawalnych nazw w świecie perkusistów. Pod lupę wzięliśmy zestaw Starclassic Exotix Hawaiian Koa. Modele Starclassic to najwyższa półka w ofercie firmy. Tama regularnie wypuszcza co raz to nowe zestawy, często limitowane, które zbudowane są z ciekawych konfiguracji różnych gatunków drewna. Efekt jest też różny chociaż trzeba przyznać, że zazwyczaj udaje się firmie trafić w punkt. Obecnie, największym uznaniem cieszą się modele wykonane z drzewa bubinga.

Bębny Pearl Vision Bębny

Bębny Pearl Vision

Bębny Pearl Vision to sprzęt, który dość ciężko zakwalifikować. Domyślnie miała być to półka średnia, w praktyce wychodzi na to, że są to bębny półprofesjonalne. Jest to istna hybryda byłych modeli Export i Session. Firma Silesia Music Center, oficjalny dystrybutor sprzętu Pearl przysłała nam do testów model VBX.