Testy

Najlepsze zestawy perkusyjne Bębny

Najlepsze zestawy perkusyjne

Szybki przegląd najlepszych - naszym zdaniem - zestawów perkusyjnych poszczególnych firm, jakie można w miarę sprawnie dostać w Polsce.

Tama Superstar Hyper-Drive Bębny

Tama Superstar Hyper-Drive

Stali czytelnicy mogą powiedzieć: "Hej, ale przecież pisaliście już o tych bębnach!". Owszem, ale nie o wersji klonowej, a taką właśnie podesłało nam teraz Meinl Distribution i bardzo nas to cieszy!

Zestaw Worldmax Vintage Classic Bębny

Zestaw Worldmax Vintage Classic

Rzadko mamy okazję testować zestawy bębnów, wykonane z innego materiału niż drewno.

Zestaw DW Design Acrylic Bębny

Zestaw DW Design Acrylic

DW zawsze słynęło z bardzo dokładnej selekcji drewna do budowy swoich instrumentów.

Zestaw Ludwig Signet 105 Bębny

Zestaw Ludwig Signet 105

Legendarna firma Ludwig prezentuje zestaw, który składamy od początku do końca sami.

DW Drums - Frequent Flyer Bębny

DW Drums - Frequent Flyer

Słynny perkusista Peter Erskine zapytał kiedyś: "Co by było, gdyby istniał zestaw bębnów do podróży, ale nie brzmiący jak zestaw do podróży?".

Zestaw Sakae Trilogy Bębny

Zestaw Sakae Trilogy

Bębny, które podbijają serca perkusistów na całym świecie dostępne są także w Polsce. Nie mogliśmy przegapić okazji i postanowiliśmy przetestować bardzo apetycznie wyglądający zestaw Trilogy.

Zestaw Mapex Mars (Rock) Bębny

Zestaw Mapex Mars (Rock)

W tym roku tajwański producent zaprezentował kilka bardzo atrakcyjnych nowości. Oprócz prezentowanej już na naszych łamach mocnej jakościowo serii Armory pojawił się także zestaw Mars, znajdujący się oczko niżej w hierarchii, ale...

Zestaw Dixon Spark SK-522 Bębny

Zestaw Dixon Spark SK-522

Często otrzymujemy od was korespondencję z pytaniami o zestaw dla początkujących. Coś, co nie będzie kosztowało zbyt wiele, ale swoją jakością będzie zachęcało do gry. Niniejszy zestaw jest właśnie przedstawicielem instrumentów z takiej właśnie półki.

Ludwig Questlove Breakbeats Bębny

Ludwig Questlove Breakbeats

To chyba dobry okres na przetestowanie niniejszych bębnów. Mamy ciepłe dni, może będzie możliwość wyjazdu, a nasze bębny to zazwyczaj mało poręczny bagaż.

Zestaw Mapex Armory Bębny

Zestaw Mapex Armory

Podczas tegorocznych targów NAMM Show widzowie mieli okazję poznać nowy sprzęt od Mapex. My mieliśmy okazję przyjrzeć im się jeszcze bliżej, a dzięki polskiemu dystrybutorowi Mapex w Polsce, firmie Zibi, wkrótce powinniśmy znaleźć je w naszych sklepach.

Zestaw DW Design Bębny

Zestaw DW Design

Wspaniała jakość wykonania i niepodważalne atrybuty brzmieniowe bębnów DW powodują zwiększony ślinotok u wielu perkusistów. Wykonywane na zamówienie bębny wiążą się z konkretną ceną. Dlatego na rynku pojawił się zestaw DW Design.