Testy

Zestaw Gretsch Catalina Club - Rock Bębny

Zestaw Gretsch Catalina Club - Rock

Jedna z najbardziej zasłużonych firm perkusyjnych w historii doskonale wie, że żyjemy w czasach, gdzie bazowanie jedynie na zasługach nie jest dobrym kierunkiem w rozwoju firmy, w związku z czym nie wolno odpuszczać pod każdym względem.

PDP Concept Classic Wood Hoops Bębny

PDP Concept Classic Wood Hoops

Tegoroczna nowość od PDP by DW przyciąga uwagę. Drewniane obręcze na ekonomicznym zestawie od razu rodzą podejrzenia, że cena bębnów pójdzie w górę. Czy tak jest naprawdę? I czy te bębny to tylko wizualnie ciekawy eksperyment?

Zestaw Gretsch Renown RN1 Bębny

Zestaw Gretsch Renown RN1

Przyszedł czas na uporządkowanie spraw z firmą Gretsch. Dzięki temu instrumenty tej jakże zasłużonej firmy będą w Polsce szerzej dostępne. Zacznijmy przyglądać się kolejnym zestawom. Przed wami - Renown.

Najlepsze zestawy perkusyjne Bębny

Najlepsze zestawy perkusyjne

Szybki przegląd najlepszych - naszym zdaniem - zestawów perkusyjnych poszczególnych firm, jakie można w miarę sprawnie dostać w Polsce.

Tama Superstar Hyper-Drive Bębny

Tama Superstar Hyper-Drive

Stali czytelnicy mogą powiedzieć: "Hej, ale przecież pisaliście już o tych bębnach!". Owszem, ale nie o wersji klonowej, a taką właśnie podesłało nam teraz Meinl Distribution i bardzo nas to cieszy!

Zestaw Worldmax Vintage Classic Bębny

Zestaw Worldmax Vintage Classic

Rzadko mamy okazję testować zestawy bębnów, wykonane z innego materiału niż drewno.

Zestaw DW Design Acrylic Bębny

Zestaw DW Design Acrylic

DW zawsze słynęło z bardzo dokładnej selekcji drewna do budowy swoich instrumentów.

Zestaw Ludwig Signet 105 Bębny

Zestaw Ludwig Signet 105

Legendarna firma Ludwig prezentuje zestaw, który składamy od początku do końca sami.

DW Drums - Frequent Flyer Bębny

DW Drums - Frequent Flyer

Słynny perkusista Peter Erskine zapytał kiedyś: "Co by było, gdyby istniał zestaw bębnów do podróży, ale nie brzmiący jak zestaw do podróży?".

Zestaw Sakae Trilogy Bębny

Zestaw Sakae Trilogy

Bębny, które podbijają serca perkusistów na całym świecie dostępne są także w Polsce. Nie mogliśmy przegapić okazji i postanowiliśmy przetestować bardzo apetycznie wyglądający zestaw Trilogy.

Zestaw Mapex Mars (Rock) Bębny

Zestaw Mapex Mars (Rock)

W tym roku tajwański producent zaprezentował kilka bardzo atrakcyjnych nowości. Oprócz prezentowanej już na naszych łamach mocnej jakościowo serii Armory pojawił się także zestaw Mars, znajdujący się oczko niżej w hierarchii, ale...

Zestaw Dixon Spark SK-522 Bębny

Zestaw Dixon Spark SK-522

Często otrzymujemy od was korespondencję z pytaniami o zestaw dla początkujących. Coś, co nie będzie kosztowało zbyt wiele, ale swoją jakością będzie zachęcało do gry. Niniejszy zestaw jest właśnie przedstawicielem instrumentów z takiej właśnie półki.

Left image
Right image
nowość
Platforma medialna Magazynu Perkusista
Dlaczego warto dołączyć do grona subskrybentów magazynu Perkusista online ?
Platforma medialna magazynu Perkusista to największy w Polsce zbiór wywiadów, testów, lekcji, recenzji, relacji i innych materiałów związanych z szeroko pojętą tematyką perkusyjną.